Cahan

Moderator
 • Content count

  3,713
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,388 Pióro Starswirla Brodatego

About Cahan

 • Rank
  Tryfid
 • Birthday 12/24/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Recent Profile Visitors

50,784 profile views
 1. Kredek ciąg dalszy. Tym razem 2 OCki z mojego fanfika pt. "Cień Nocy". Night Shadow & Hualong
 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. Informuję, że wkradł się duży chochlik w całym numerze i należy uważać szczególnie na mój artykuł o pisaniu. Czemu? Ktoś podmienił wszystkie dywizy na półpauzy. Nawet tam gdzie nie trzeba. Nawet w przykładach, co do czego służy i czym się różni od drugiego. Dlatego uważajcie dopóki nie wyeliminujemy tych błędów.
 4. Ponownie otworzyłam komisze, cennik wisi u mnie w journalach na dA: https://www.deviantart.com/cahandariella
 5. To jakby co - otworzyłam ponownie komisze. Cennik wisi na dA: https://www.deviantart.com/cahandariella

 6. A ja dalej jestem i będę #TeamDaenerys. Tywin Lannister złupił Królewską Przystań, choć miasto otworzyło bramy. Palił, mordował i gwałcił - tzn. jego armia to robiła. Generalnie uważam, że Danka nie zrobiła niczego złego.

 7. I pierwszy test nowych kredek. RainbowDash
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Witajcie! Pragnę Wam przedstawić event organizowany przez Klub Konesera Polskiego Fanfika. O co w tym chodzi? O podbicie aktywności w świecie fanfikowym. Przez miesiąc (do 13 czerwca) będziemy liczyć i oceniać Wasze komentarze w skali od 1 do 5. Zwycięzca otrzyma rysunek ode mnie. Dowolny. Co tylko mu się zamarzy. 1. Komentować można na MLPPolska i FGE. Ten sam komentarz i tu, i tu nie będzie liczony podwójnie. 2. Dotyczy wszystkich fików do serialu MLP: FiM (inaczej - kucowych). 3. Punkty otrzymuje się za długość i trud włożony w komentarz. Żeby jakoś zróżnicować wypracowania od "Przeczytałem, podobało mi się, fajny klimat, polecam.". 4. 1 fik = 1 komentarz. Pojedynczy rozdział jest liczony jako osobny fanfik. 5. Swoje komentarze zgłaszajcie na specjalnym kanale w Klubie Konesera Polskiego Fanfika. Tabela: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bCz6Q2MRKdBLO-0JDKtswtSMUbXyz5_NfFjgvw5s_XM/edit#gid=0 Link do Klubu: https://discord.gg/d95YeDf i tu jest działający, jakby z tym było coś nie tak: https://mlppolska.pl/topic/16010-klub-konesera-polskiego-fanfika-temat-oficjalny-ogłoszenia-propozycje-itd/?page=1 Czytajcie i komciajcie.
 10. Wydaje mi się, że jest po prostu za długa. Jest pewien limit jak długi może być post.
 11. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 12. Trochę się rozrysowałam i biorę się za kontynuację komiksu do ET. I za parę innych rzeczy. Dzisiaj prosty, szybki i niechlujny szkic.
 13. Ten problem jest trudny i skomplikowany, różne są przecież zakazy od mamy. Jednak o dorosłości nie decydują upodobania, ale zdolność do odpowiedzialności podejmowania. Dobrze jest mieć odskocznię w życiu dorosłym, ciekawym, obcym i wcale nieprostym. Społeczeństwo lubi różne rzeczy katalogować, ale nie powinniśmy dawać się stygmatyzować. Cokolwiek lubisz, co innych nie rani, to każ się zostawić temu, kto Cię gani. Nie daj się stłamsić, chroń tę cząstkę siebie, która sprawia, że jesteś sobą i czujesz się jak w niebie. Nie czyń jednak pochopnych kroków, bo nie wygrzebiesz się z waśni mroków. Spróbuj ich przekonać, że dorosłość i zainteresowania, nie mają ze sobą wiele wspólnego, a robienie tego, co się lubi, to też coś ważnego.
 14. Zdałam cały Tydzień Zagłady, więc... Wracam do remasterowania CN i pisania SA. Oraz sprawdzę ten konkurs o zebrach. Jeszcze sobie w końcu kupiłam kredki, na które miałam ochotę od kilku lat.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Cahan

   Cahan

   Koh-I-Noor Polycolor 72 sztuki

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   A jakich wcześniej używałaś? 

  4. Cahan

   Cahan

   Bambino ołówkowych, Staedlerów i jakichś pojedynczych Herlitzów.