Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Cahan

    Propaganda homoseksualizmu

    Media... Wiadomi posłowie gadają o gospodarce, a dziennikarz zaczyna pytać o homoseksualizm- tak to nierzadko wygląda. Tradycyjny model rodziny? A cóż to jest? Rola ojca, rola matki? To się już dzisiaj zatarło i to bardzo. I dobrze, bo czego ma to uczyć? Że kobiety do kuchni i dzieci, a facet przed TV? Uważam, że pary homoseksualne mogą wychować dziecko tak samo dobrze jak pary hetero.
  3. Cahan

    Propaganda homoseksualizmu

    Dobra, przydałoby się wypowiedzieć. Zacznę od tego, że jestem wiccanką, więc homoseksualizm nie jest sprzeczny z moją religią, ale nawet gdyby był, to bym to olała i tolerowała to. Dlaczego? Bo to nikogo nie krzywdzi, więc według mojego systemu moralnego nie jest złem. Bo czy miłość obustronna może być zła? Nie uważam, że media propagują homoseksualizm. Haha, o ironio! Ci, którzy twierdzą, że media propagują, a geje chcą przerabiać innych na sobie podobnych, a hetero zamykać w gettach, to albo natknęli się na jakieś czarne owce, albo gadają bzdury. W większości przypadków to raczej to drugie. Czy to, że ci ludzie chcą mieć prawo do nie życia w cieniu i ukryciu, do czego przez panujący ciemnogród są nierzadko zmuszeni, oznacza, że krytykują heteroseksualizm? Nie, oni po prostu nie chcą być traktowani jak podludzie. Co do propagandy- gdzie wy ją widzicie? Conchita [facet jest drag queen, to jego przebranie sceniczne, a wy się tym wszyscy jaracie, jak gdyby co najmniej "ujeżdżał" owcę] wygrała, a raczej wygrał, bo on się chyba za faceta uważa, bo lepiej śpiewa niż nasze "Słowianki", śpiewające średnią piosenkę o tym, że są łatwe i dają dobrze każdemu. Grodzka i Biedroń w sejmie? A słuchaliście kiedyś wypowiedzi tych ludzi? Bo ja tak. I gadają głównie o gospodarce i to mądrze gadają... No naprawdę... Co do KK- generalnie to nie przepadam za tą religią. O ile Nowy Testament, który uczy miłości bliźniego jest naprawdę w porządku, o tyle Stary przekonuje tylko do jednej rzeczy. Że ten cały Bóg, to jakiś psychopata, którego na pewno nie chciałabym czcić. Zaś listy? Hmm... Mizoginia, homofobia i cała masa innych grzeszków. Inna sprawa, że Biblia była mocno redagowana w średniowieczu. To co nie pasowało to wywalano, trochę przerobiono, trochę dodano... Cóż, skoro nawet jest paru fikcyjnych świętych, to nie dziwota. Dzisiejszy Kościół, to przy średniowiecznym i renesansowym to święty jest.
  4. A dziękuję Wygląda tak, a nie inaczej, bo ołówek jest bardzo miękki. I znów schrzaniłam. Inspirowane tym:https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r3K0dWHb-SU
  5. Ołówki to zestaw KOH-I-NOR. Od 8B po 10H. Ale używam z tego praktycznie tylko 4B.
  6. Strasznie podoba mi się wykonanie Twoich rysunków, jest świetne! Nocna furia jest taka słodziutka i piękna. Fajne cieniowanie, naprawdę super Ci to wyszło. Przeurocza mordka i śliczne oczka.
  7. Miałam też w miarę dobre światło. Teraz świeżutka Celestia, niestety nic nie widać, przy mojej lampce, więc wyszło, jak wyszło...
  8. Wiem, że skrzydła zawaliłam. A co do obróbki- kiepska w tym jestem. Poprawiam ostrość i naświetlenie, bo w moim pokoju jest ciemno jak cholera i nic nie widać. A za opinie dziękuję
  9. Ołówki, okazało się, że w domu mi zalega cały zestaw specjalnych ołówków do rysowania. I sobie w czwartek pomyślałam, że grzechem byłoby ich nie wykorzystać, do kartki i uczyć się obsługiwać te cosie.
  10. Pewnie zastanawiacie się, po kiego grzyba założyłam nowy temat ze swoimi bazgrołkami. No cóż... Mój poziom i sposób rysowania się bardzo zmieniły, a że to głównie ołówek i kredka, to uznałam, że już czas. Przed wami moja najnowsza Luna:
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. A dziękuję Ciało- zazwyczaj robię bardziej wężowate smoki, ale tym razem narysowałam takiego, który się trochę spasł [to jest Spike]. Ale wydaje mi się, że jednak trzeba było go zrobić smuklejszym. Te ołówkowe arty szybko powstają. Robiłam go w jakąś godzinę. Resztę o wiele szybciej.
  13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  14. Ołówkami. Głównie przedział 5-2 B. Szkic pierwotny robię F. Odkopałam je i zaczęłam używać [to moje pierwsze próby]. O wiele łatwiej się tym robi niż kredkami.
  15. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    I nadszedł czas... Reszta niebawem Vortex: Cadance: Jakub Ponystep:
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Najnowszy bazgroł. A jutro biorę się za requesty. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10301955_652218901531980_3837161028734118953_n.jpg
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Uff. Rozdział poszedł. A od jutra poprawki wszystkiego. A w weekend praca nad kolejnym.

  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
  • Utwórz nowe...