Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Skoro Leo dostał Oskara, to może ja zdam egzaminy... Cahan tak bardzo przegryw życiowy.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [15 więcej]
    2. Sun

      Sun

      W jednym z semestrów miałem podobnie. Otóż mam znikome pojęcie o elektronice, ale jak dostaliśmy testy z kilku zeszłych lat, to rozwiązałem wszystkie w ciągu godziny i wrzuciłem odpowiedzi (tylko do zamkniętych). Potem wszyscy wyuczyli się tych odpowiedzi i pozdawali. Bo było 15 zamkniętych i 1 otwarte, na 5 punktów. Zatem wystarczyło znać zamknięte i sie zdawało. 

      Mimo to, nie poddawaj się Cahan, dasz sobie radę. Jak nie teraz, to za rok, jak wrócisz an drugi semestr

    3. Cahan

      Cahan

      Zdałam biofizykę. 

    4. Sun

      Sun

      No to gratulacje. A mówiłaś, że nie zdasz. 

      Tak więc pozostały ci tylko dwa egzaminy i jesteś wolna.

  5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Znajdź coś na co miałbyś ochotę. Ja nie potrafiłabym zacząć biegać, ale potrafiłam zacząć walczyć na bezpieczniaki czy jeździć konno.
  11. Do tego się już jak najbardziej przyznaję.
  12. @Argon39, ośmioramienna gwiazda chaosu? (wygląda to jak wiązka światła niespolaryzowanego albo kawałek schematu do rozproszenia Tyndalla)
  13. Satanistyczny jest czarny pentagram. Biały pentagram jest symbolem innej religii, którą owszem wyznaję. Choć z tego co mi wiadomo to chrześcijanie również używają tego znaku, który jest dość powszechny.
  14. Cóż... Dupoznaczkiem mojej ponysony czy raczej zebrasony nie bez powodu jest biały pentagram wpisany w okrąg. To symbol natury, Ziemi, równowagi i ochrony życia, a to właśnie natura jest dla mnie najwyższą wartością.
  15. Poszukuję zombie do kochania (tylko bez zbereźnych myśli). Jacyś chętni?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Zexel

      Zexel

      Ten jest całkiem przystojny :kappa: 

      (uwaga! zombie!)

      Spoiler

      walking-dead-35-zombie-02.jpg.a0e466e932

       

    3. Yagso

      Yagso

      Zombie? 

      A może być Rob Zombie?

      rob-zombie-bloody.jpg?resize=550%2C307
    4. Cahan

      Cahan

      Ja chciałam takiego jak ten dobry zombie z Dead Snow 2.

  16. Nowe bazgroły! Twi und Spike Zodiak (tak, autor Wiedźmy) Night Shadow I link do dA, bo wszystkiego na forum wrzucać nie mogę: http://cahandariella.deviantart.com/
  17. @Sun, w wielorozdziałowcu mają się tłuc właśnie z drużynami z GuP. Czołgi equestriańskie nie są też wcale takie współczesne, bo były robione na wzór drugowojennych, różnią je głównie kwestie wizualne. Equestria nie ma typowego przemysłu zbrojeniowego, czołgi stworzyła specjalnie z myślą o zawodach czołgistek. Ale to wszystko już niebawem za jedyne 99 kg atencji w stronę pisarki . I za parę rozdziałów czego innego. A co do gustów dolarowych - też się z nimi nie zgadzam, ale takie jest życie.
  18. Twa prośba zostanie wysłuchana. Planuję wielorozdziałowca o Zdobywcach Uroczego Czołgu.
  19. Gratuluję sędziemu i wszystkim uczestnikom. Ale tylko jedna rzecz mnie martwi, gdzie jest moje etniczne czwarte miejsce?
  20. Cahan

    Daj Walentynkę [Zabawa]

    Ale ma minimum trzy paski? Bo na byle bezpaskowca nawet nie spojrzę, za mały szacun na dzielni.
  21. Cahan

    Daj Walentynkę [Zabawa]

    Ja i Major? No chyba nie. No, ale skoro się tak bawimy... @White Hood i @Cygim Łabędziowitz
  22. Cahan

    Teoria ewolucji

    Załapałam. Za to Ty chyba nie załapałeś co ja miałam na myśli. Wykazujecie się ignorancją kilkuletnich dzieci, które uparcie wierzą w świętego Mikołaja i Wróżkę Zębuszkę. I jakoś to, że z jednej komórki powstaje człowiek was chyba nie dziwi, mam rację? A może dzieci przynosi bocian...
×
×
  • Utwórz nowe...