Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już w miarę normalne są te OCki, w porównaniu z tamtym changelingiem, który pewno sprawił wiele problemów. Good job :giggle:.

Dzięki :) Na szczęście teraz mam normalniejsze OCki do robienia, a potem kilka postaci z kanonu więc to będzie miła odmiana. Choć OCki też nie są takie złe. Ale to wszystko zależy od konkretnego przykładu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluszaki są świetne, Ocki już mniej :v a myślałam że moje Oc jest kłopotliwe, a ma ,,tylko" warkocz do ziemi :v

Akurat warkoczyki się spoko zaplata więc z warkoczyki nie stanowią żadnego problemu. A wygląd OCków to rzecz gustu więc nie mnie to oceniać. Ja mogę tylko powiedzieć że przez te udziwnienia mam więcej do roboty więc wszelkie szalone pomysły nie są bardzo mile widziane, choć wykonalne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogarnąłem trochę szafę i znalazłem coś co zrobiłem nieco ponad dwa lata temu. Oto i moje "dzieło":

untitled_by_adamar44-d9a895h.jpg

To "dzieło" to to po prawej, jakby ktoś miał wątpliwości. Po lewej stoi zaczęty pluszak dla porównania. Ponad dwa lata różnicy... Tamto to była jedna z prób zrobienia dobrego wykroju. Jak widać na załączonym obrazku mi nie wyszło. Więc jak ktoś będzie gadać że to talent albo po zrobieniu jednego który nie wygląda jakoś niesamowicie stwierdzi że nie umie i się nie nauczy, niech spojrzy ten ktoś na to zdjęcie. Więc teraz wiecie jak bardzo mi nie wychodziło na początku. Cóż, najważniejsze to wytrwać i dalej ćwiczyć, bez tego się człowiek nie nauczy. A teraz idę wywalić tego potworka bo nie chce żeby mi dalej straszył w pokoju.

Edytowano przez adamar44
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

To pegaz, klacz, od Flitter na pewno łatwiejszy ( nie ma kokardek ani żadnych dodatków).

Flitter jest bardzo łatwa, kokarda jest akurat mało wymagającym dodatkiem. Więc skoro oba pluszaki mają być mało wymagające to nie ma problemu.

No i skoro to temat o pluszakach to dam kolejną porcję:

oc_dream_weaver_mlp_beanie_plushie_by_ad

oc_fireflash_mlp_plushie_by_adamar44-d9b

oc_night_starlight_mlp_plushie_by_adamar

oc_shadow_spirit_mlp_plushie_by_adamar44

Ostatnim pluszakiem (ten z duchem na znaczku) pobiłem swój rekord prędkości robienia pluszaka tego rozmiaru. Aż się sam zdziwiłem że tak szybko mi poszło, ale w sumie trudny nie jest.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piiiiknię :pinkie3:.  Design pluszaka nr 3 jest niesamowity - przez białą kreskę na źrenicy ma się wrażenie jakby OCek wzruszał oczami - fajnie to wygląda. Reszta super wykonana.

Dzięki :) Choć i tak musiałem iść na kilka kompromisów, nie wszystko mogłem wykonać tak żeby wyglądało i działało jak na grafikach. Oczy dostałem gotowe, to nie mój pomysł.

Świetne są : 3 

Masz może gg czy coś to ustalimy szczegóły zamówienia?

Napisz wiadomość prywatną na forum, gg nie mam.

Siema /) mam pytanko.

Po ile by wyniosła mała leżąca Lyra lub Spitfire i ewentualnie duża stojąca Rainbow Dash?

(\ Siema :D

Lyra i Spitfire po 65 zł + przesyłka. Stojąca Rainbow Dash w jakim konkretnie rozmiarze? Rainbow Dash już robiłem od 30, przez 55 i 80 cm do 120 cm więc wolałbym konkretne sprecyzowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...