Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest Nie sądzę

[Konkurs] Wonderbolts minus kilka lat...

Recommended Posts

Guest Nie sądzę

FANMADE_Young_spitfire.png

Witajcie, nadszedł czas na nowy działowy konkurs... artystyczny! Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, tematyka konkursu skupia się wokół młodej drużyny lotników. Wasze prace nie muszą przedstawiać wiele, wystarczy, że znajdą się na niej źrebaki przypominające członków grupy. Można także mimo wszystko namalować ich w strojach, nawet jako zespół. Po prostu mają to być oni, on, ona... nie zabraniam jednego członka. Nagrodą będą awardy, jednak jeśli nie będzie wielu uczestników można się spodziewać zmniejszenia ilości odznaczeń. W konkursie należy trzymać się regulaminu i nie kopiować niczyich prac, a swoje wstawiać w temacie do 14 czerwca (max dwie). Wyniki powinny pojawić się niedługo po zakończeniu. Życzę powodzenia, a w razie pytań można śmiało zadawać je w tym temacie. Pozdrawiam

Edited by Elfka z Amanu
  • Upvote 1

Guest Nie sądzę
Obojętnie. Może to być jeden członek, może kilka. W końcu do Wonderbolts należy kilka kucy. Wybór pozostawiam Tobie.

Guest Nie sądzę

Skoro nie było napisane, znaczy, że technika dowolna.

A właśnie, zaraz dopiszę. Za limit uznajmy dwie prace.

Rainbow Dash? W rzeczywistości to by się nie sprawdziło, ale jako iż jest to konkurs, to oczywiście.

Czy format kartki może być dowolny? I czy można wykonać rysunek, np. pastelami? ;) Poza tym, biorę udział, pracę prześlę w weekend. 

Guest Nie sądzę

Tło jest dowolne. Może go nie być, a może być. Jeśli jakiś kuc miałby się też znaleźć (nie licząc zezwolonej Rainbow) to nie na pierwszym planie, ale jak najbardziej może być.

Tak format dowolny, technika też, było już o nią pytanie ;)

A jeśli kiedyś zrobiłem pracę, która pasuje do tematu konkursu, to czy też mogę ją zgłosić?

Edited by MacTavish

Guest Nie sądzę
Jeśli zgadza się z tym, co wymieniłam, nie widzę przeciwwskazań.

A co z gotowymi bazami ? Są dozwolone ? (i tak nie zrobię pracy na kompie, ale w konkursie Diamond Tiary był z tym problem)

Krótko mówiąc - nie.

Edited by Elfka z Amanu

Czy na obrazie muszą być cali Wonderbolts, czy można umieścić tam jedną/ego bohatera/kę?

Pisałam, było. Może być kilka, może być jeden członek.

Heh, znowu nie zauważyłam.

Edited by Timber Dębowa Tarcza

Skoro technika pracy dowolna, to mam rozumieć, że może być i komputerowy i tradycyjny art? (inteligencją nie grzeszę, a podobno kto pyta nie błądzi.)

Edit: Chodzi o wstawienie i takiego i takiego arta.

Ehę.

Edited by Elfka z Amanu

Gdzie wysyłać pracę? Do Was, czy tutaj?  :rd10:

a swoje wstawiać w temacie do 14 czerwca
Edited by Spring Apricot

Spokojnie... jest dopiero 3 czerwca, a konkurs trwa do 14. Wyniki ogłoszone zostaną w swoim czasie :giggle:

Edited by Sosna

Dzisiaj postaram się dostarczyć pracę. Tylko postacie wyszły mi jakbym ich nie odmłodziła, tylko usunęła. CM. :c

By nie robić spamu około 16:00 pojawi się w tym poście moja praca.

Edited by MaLinka Vessalius

Oczywiście że się zgłaszam, jak tylko znajdę pióro od tableta :rainderp: a na kartce też mogę coś machnąć, jak się uda dziś dodam w edicie do tego posta. 

Guest Nie sądzę
Przypominam, że termin mija za dwa dni. Prace przyjmuję do godziny 24.00, 14 czerwca.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...