Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rin nie usłyszał gdy Elesis weszła. Gdy do niego powiedziała czy chce kawy spojrzał na nią i prawie spadł z krzesła. 

- Elesis - Był zszokowany - Co... co to jest - Jego serce przyśpieszyło i zarumienił się, podszedł do niej bez opamiętania sam nie wiedząc co robi. - Jedynie co bym teraz chciał to tego - Rin zamknął oczy i pocałował Elesis namiętnie w usta, jego blond włosy dotykały twarzy Elesis. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis zdziwiła się zachowaniem Rina. Nie była to reakcja której się spodziewała, chociaż nie przeszkadzało jej to aż tak bardzo. Po chwili odsunęła jednak głowę. - Heh, może ty mi powiesz co to jest? Znalazłam to na twoim strychu. - powiedziała uśmiechając się.

 

 

- Możemy się jeszcze gdzieś przejść. - powiedział Jonathan. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin opamiętał się. Zrobił się cały czerwony na twarzy.

- Kiedyś tutaj był klub teatralny i mieli parę strojów które zostawili. - Rin podrapał się po głowię - Przepraszam za to, to zbyt nachalne z mojej strony ale po prostu nie potrafiłem nad sobą zapanować. - Nadal Rin był czerwony jak burak, przyłożył sobie rękę do twarzy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis zrobiła kawę, położyła ją na tacy, i wróciła do Rina. - Proszę paniczu. - położyła kawę na biurku. Uśmiechnęła się, widocznie ją to bawiło. 

 

 

- Ok, to tutaj. - powiedział Jonathan stojąc przed wejściem do dyskoteki. - Tu w sumie zamiast disco jest rock. - powiedział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie dzięki, już się nachodziłam. Jestem w sumie starsza niż wyglądam. - powiedziała. - I bawi mnie to że w sumie bawię się w pokojówkę. - dodała. - Ale nie proś żebym się po coś schyliła. - powiedziała. 

 

 

 

- Chcesz się czegoś napić? - zapytał Lorence. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...