Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Chciałam się po prostu przejść. - powiedziała i podeszła do niego. - Mam coś dla ciebie. - powiedziała i pokazała mu co miała w ręce. Była to malutka klepsydra na łańcuszku ze srebrnymi wykończeniami. - Dostałam to od babci zanim zmarła miałam wtedy 4 lata. Mam to ze sobą prawie cały czas. Powiedzmy że od zawsze przynosi mi szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin i Elesis weszli do budynku. 

- Oto i jesteśmy - Rin dostrzegł kolejnego diabła i Franklina - Co tu się dzieje - Zapytał - Nie ważne idę do Jonathan'a, Elesis rozgość się ja zaraz wrócę. - Rin ruszył do pokoju zabrał szkicownik i poszedł do pokoju w którym był Jonathan. - Hej - Rin zobaczył Lorance - Oj to chyba zły moment, poczekam chwilę. - Rin wyszedł przed pokój.

 

 

(( Usuńcie ten cały spam :v ))

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis akurat ściągnęła stanik, odwróciła się i zobaczyła czarnowłosego diabła. - Puka się gnoju! - krzyknęła i posłała w niego pocisk ognia który trafił diabła w twarz. Podbiegła i zamknęła drzwi. - Zbokol! - krzyknęła.

- Wróce, nie martw się. - powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis wykompała się, owineła się ręcznikiem. - Hmm, przydało by się zmienić ciuchy... - mruknęła. Wyjrzała przez drzwi. - Pikachung. Weź znajdź Rina i zapytaj się czy nie ma jakś ciuchów które mogłabym pożyczyć. - poprosiła. Wilk zmienił się w człowieka i pobiegł za Rinem. - Rin! - zawołał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...