Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Rin wszedł do parku. 

- Rin uważaj na swoich poprzedników - Jibril odezwał się w jego głowie.

- Czemu? Coś się dzieje?

- Jeśli wpadniesz szał opanują twoje ciało i i uruchomią Juggernaut Drive a to drastycznie skraca twoje życie i nie wiadomo czy uda ci się samemu wyjść z tego trybu, więc bądź ostrożny by nie rzucać się w walce.

- Hah martwisz się o mnie.

- To nie jest zabawne - Odpowiedział Jibril i umilkł. 

- Dobrze będę uważał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(( Chamski podryw co? :D))

 

Elesis zaczynała się nudzić. Westchnęła pod nosem. Wciąż kiepsko się czuła więc o wyjściu nie było mowy. Chung, po pewnym czasie wszedł do pokoju Rina. 

- Co choroba? - zapytał. - Iść ci po coś? - zapytał. 

- Możesz po czekoladę. Najlepiej taką z orzechami. - poprosiła. Chung kiwnął głową i wyszedł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Rin'em stanął upadły anioł, wyszczerzył się do diabła.

- Yo, dawno się nie widzieliśmy.

Rin popatrzył z dezaprobatą na upadłego i uśmiechnął się. 

- Chyba nie chcesz walczyć, wiesz mam już opanowany łamacz.

- Gratulacje, chyba na razie podziękuje za zaproszenie chyba że będziesz chciał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas drgnął. Gdzieś jest upadły anioł. pomyślał wstając gwałtownie. -Lorence. Upadły się pojawił.- powiedział do niej i pobiegł w kierunku w którym powinien się znajdować. -Siema Rin.- mruknął podbiegając. -A.. Jeśli ty się bawisz to nie przeszkadzam.- powiedział odsuwając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Będzie diable, oj będzie - Powiedział nadal kpiącym głosem Dantanian - Znalazłem dla ciebie Rin kolejnych upadłych do eksterminacji. - Zaśmiał się głośno.

- Ehh a ty zawsze taki będziesz ?? 

- Najwidoczniej, Azazel mi nawet podziękował za to co robię. 

- Ehh upadłe anioły są naprawdę nienormalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Tak z ciekawości, tylko ty możesz mieć Juggernauta? Czy ktoś inny też by mógł?))

Chung, szedł przez miasto w ludzkiej formie. Wszedł do najbliższego sklepu i kupił Elesis czekoladę. Wychodząc poczuł zapach upadłego anioła, Rina i Lucasa. Nie miał najmniejszej ochoty się z nimi bawić więc tylko wrócił do szkoły. Poszedł do Elesis,

- Twój chłopak najpewniej walczy z upadły. - powiedział dając jej czekoladę i zmieniając się w wilka, wskoczył na łóżko i położył się w nogach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Juggernauta mogą mieć ci którzy mają bestie jako boski dar, a przynajmniej tak jest w novelce Highschool DxD + wszystkie Longinusy a Rin posiada feniksa. Plus Rin zamiast tego będzie poszukiwał bezpieczniejszej drogi na korzystanie z tej mocy, ale jak chcecie mogę nagiąć bariery :twilight7:  )) 

 

- Taa, raz mnie uratował przed śmiercią. Tą drugą oczywiście. - Rin przyznał z niechęcią - Jeśli mnie zdradzi spale wszystko co ceni sobie. - Rin diabolicznie się uśmiechnął. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...