Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Vergil spojrzał  na zegarek. Była 13. Chyba się jednak z nimi pożegnam. pomyślał wychodząc z chotelu w którym czekał na odprawę. Wszedł do samochodu i pojechał  w stronę szkoły. W połowie drogi wyczuł jednak parę upadłych aniołów. Wyszedł z auta i zauważył je nad sobą. -Hej anioły pamiętacie mnie?!- zawołał i skoczył w stronę pierwszego który się niczego nie spodziewał i przebił go kataną. Drugi jednak miał czas aby zareagować i zranił Vergila w plecy. Chłopak obrucił się i odcioł aniołowi głowę. Odetchnął i poczuł ostry bół w plecach który rósł z każdą chwilą. -Powinienem zdążyć. Może mi pomogą.- mruknął idąc w stronę szkoły bo ta była już w zasięgu wzroku. Podszedł do drzwi i zapukał. Oby ktoś był. pomyślał. Drzwi się otwożyły i ktoś w nich stał. Nie usłyszał jego pytania ale udało musię coś powiedzieć przed upadkiem i straceniem przytomności.

 

 

Lucas uznał, że nikogo nie ma więc usiadł na kanapie, wyciągnął swój zeszyt i zaczął rysować. Po chwili jednak usłyszał pukanie do drzwi. Podszedł i je tworzył a jego oczom ukazał się wysoki blondyn z mieczem w ręce. -Ktośty?- zapytał.zapytał usłyszał 3 słowa zanim ten upadł.-Nazywam się Vergil.- Lucas zauważył na jego plecach wielką ranę. Wyczuł też, że ten Vergil jest diabłem.  Przesunął chłopaka trochę bardziej w głąb domu a nastę pnie  wyciągnął apteczkę z plecaka i zaczął sie zajmować raną. Strasznie krwawi. pomyślał. Nagle wpadł mu do głowy pewien pomysł. Rozgrzał swoją łapę do temperatury płynnego metalu i zaczął ją przykładać delikatnie do ran. Gdy skończył odezwał się lekki smród spalonego mięsa. Lucas zajrzał do apteczki i wyciągnął z niej igłę i nić a następnie zaszył ranę oponęta. Przyjrzał się swoje robocie, wziął Vergila na ręce i położył go na kanapie. -A teraz tylko czekać aż ktoś tu przyjdzie.- mruknął biorąc zeszyt i kończąc rysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...