Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdy grupka doszła do starego budynku szkoły zobaczyli małą dziewczynkę. Ta spojrzała na nich i nagle w jej oczach stanęły łzy. Podbigła do Rin'a i uścisnęła go. 

- Obiecałeś że nie będziesz ryzykować - Mała dziewczynka zaczęła szlochać - Obiecałeś mi!

Rin zakłopotany nie wiedział co zrobić ani co powiedzieć. 

- Tak wiem, ale...

- Nie prawda nie wiesz! Kładź się uleczę cię - Rin posłusznie się położył na ziemi. Dziewczynka uklękła przy nim i położyła rękę na ranie Rin'a. - Uleczenie - Powiedziała  i jej aura zaczęła leczyć ranę Rin'a. 

- Ehhh, przepraszam was za to - Rin z roztargnieniem próbował się usprawiedliwić.

 

Wygląd Dziewczynki 

gothic%20black%20dress%20umbrellas%20ani

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dziewczyna go uleczyła Rin podniósł się. 

- Dziękuje panienko. 

- Przecież ci mówiłam żebyś nazywał mnie Kath. 

- Ale 

- Nie ma żadnego ale, widzę że już masz pierwsze sługi. Nie wiem czy się będą nadawać do twojej grupy.

- Wierze w nich. Dzisiaj zaczynamy pierwszy trening. 

- Dobrze, będę obserwowała - Odpowiedziała z uśmiechem Katherine. - Braciszek się o ciebie trochę martwił.

- Pan Sairaorg się martwił o swojego byłego podwładnego?

- Przecież wiesz że myślał o tobie jak o swoim bracie.

- Przecież byłem jego sługą, ale teraz jest to nie ważne. - Rin i Katherine weszli do pokoju w którym przebywali Jonathan i Vergil. - Zaczynamy wasz trening, zawołajcie Lorance jeśli możecie. - Rin i Katherine wyszli za stary budynek szkoły.

 

 

Poprawione :3 sorki szeregowa 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ehhh na razie poczekamy. 

- Nie znasz manier - Katherine z wyższością powiedziała do Vergila -  Przynajmniej byś się przedstawił. 

- Poznajcie się - Rin przejął inicjatywę - Vergil to jest Katherine Bael, jest siostrą Sairaorga Baela naszego pana domu a to jest Vergil mój skoczek.

Katherine nadal była niezadowolona. Rin po cicho szepnął do Vergila bezgłośne "przepraszam".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...