Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wiedziałem że ci się uda Lorence - Uśmiechnął się Rin - Jeśli się nie mylę to jest Athma, zwiększa twoją siłę fizyczną w wszystkich kierunkach. Dobrze a teraz spróbujcie użyć własnych boskich darów. W przypadku Vergil'a i Lorance to będzie zniszczenie czegoś - Wskazał 2 skały leżące nieopodal - A ty Johnatan skup się na przyzwaniu na przykład jakiejś broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Podczas używania Cornvella jest taki symbol

9ismlz.jpg

A tak sam miecz

InfinitySwordCornwellBlade.png

z tego też wypada miecz który przyzywa.))

 

- Zobaczmy co to potrafi. - mruknął i skupił się na broni, po chwili z symbolu wysunął się miecz. Jonathan chwycił go. Po chwili pojawił się drugi. - No... jednak jest zacnie... ciekawe ile maksymalnie dam radę. Zrobię sobie tron z mieczy... - powiedział. Podszedł do skały i uderzył.

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, skoro wiecie jak używać waszych Boskich Darów zaczniemy mały sparing - Rin przykucnął i Katherine zeszła - Wasza trójka kontra ja - Rin uśmiechnął się i na jego rękach pojawiły się jego rękawice tyle że bez ognia - Nie będę używał żadnych swoich technik, kto pierwszy mnie uderzy zwycięża - Uśmiechnął się do pozostałej trójki - Gotowi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zobaczmy. - mruknął i wbił obydwa miecze w ziemię, przywołał dwa kolejne. Je również wbił w ziemię, chciał przywołać kolejne ale mu nie wyszło. - Eh... - wziął dwa miecze. - Dobra, to jedziemy. - mruknął i rzucił jednym mieczem. Chwycił drugi, podbiegł do Rina i spróbował go uderzyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...