Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

- Niestety Naczelnik Upadłych Aniołów nie potrafi przywołać do porządku swoich podwładnych. Wracajmy do starego budynku szkoły - Pod nogami Rin'a i pozostałej dwójki pojawił się krąg teleportacyjny rodziny Bael. Po chwili znaleźli się w pokoju. - Zdejmij ubrania, zrobię opatrunki i trochę cię zabandażuje. - Rin po chwili wrócił z opatrunkiem i bandażem, od razu go użył na swoim słudze. - Powinno być dobrze. Jak się czujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spokojnie, zagoi się szybciej od kiedy jesteś demonem - Rin uśmiechnął się - A bluzkę mogę ci też naprawić za pomocą demonicznej aury. Też ją macie. - Rin położył rękę na bluzce i słychać było szelest dochodzący z bluzki która najpierw się oczyściła a potem połatała. - Proszę - Oddał bluzkę Jonathan'owi. - Jeśli chcesz możesz zacząć ze mną już jutro swój trening i poznać swoje moce. Bez tego nie odejdziesz za daleko.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Musisz odpocząć - Powiedział Rin - Wolisz wrócić na noc do domu czy zostać tu? Jeśli do domu to musiał bym postawić barierę u ciebie żeby nikt cie nie zaatakował w nocy bo tego bym nie chciał. - Rin zwrócił się do Lorence - Dobrze, tylko nie ryzykuj. - Uśmiechnął się pogodnie do dziewczyny - Może coś zjecie albo napijecie się herbaty?

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To wasz wybór - Odpowiedział Rin - Ja tu mieszkam więc zostaje tak czy inaczej, bezpieczniej było jak byście zostali ale jak chcecie wrócić do domu to nie trzymam was. - Rin uśmiechnął się, wiedział że jak będą chicieli się rozejść do domów to będzie musiał stać na warcie. - Jak chcecie tak zrobicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To ja, wejdź zaraz wytłumaczę ci sytuację - Rin uśmiechnął się do dziewczyny - Ohhh nagle mi się coś przypomniało przepraszam Johnatan - Rin wyjął mały flakonik i pod nogami Rin'a utworzył się krąg, Rin'owi zleciała łza z oczu do flakonika i zmieniła barwę z przezroczystej na fioletowy. - Wypij to, twoje rany znikną. To łza feniksa leczy i przywraca wszystkie siły witalne wciągu kilku chwil. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...