Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ehhh nikomu nie dogodzisz - Rin złapał się za głowę - Kuro? - Nagle na ramieniu Rin'a pojawił się czarny kot o mądrym spojrzeniu - Ja idę załatwić trochę papierkowej roboty. - Nagle Kuro zamienił się w człowieka, właśnie wam się przypomniało kto wam dał karteczkę od spełniania życzeń - To mój chowaniec, wy też będziecie mieć po jednym. - Po czym wyszedł i poszedł do swojego pokoju. Usiadł przy biurku a Kuro usiadł z drugiej strony. Rin wyciągnął masę papierów i zaczął je wypełniać i odkładać ją na drugą kupkę. Kuro pomagał mu przy tym.

 

 

Wygląd Kuro w postaci ludzkiej 

1531698_639086759505967_1113873616297682

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin poczuł jak aura Lorance. 

- Kuro śledź ją, ale tak aby cię nie wyczuła żeby jej się nic nie stało - Kuro zamienił się w kota zamiauczał i wyskoczył przez okno, szedł po drzewach przeskakując z jednego na drugie uważając by  nawet nie wyczuła jego obecności. Rin kończył już ostatni arkusz. Wstał przeciągnął się i wyszedł do pokoju. 

- O Lorance wyszła - Zapytał jak by nie wiedział o tym - Mam nadzieje że nie wpakuje się w problemy. Może masz ochotę na kolacje? - Rin zapytał Jonathan'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...