Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(( A wiecie za ile wejdzie ? A i Lucypher nie zapomnij o tych postach by je usunąć ;) ))

 

 

Rin wyjął kawałek ciasta i położył sobie na talerzyku, nalał sobie herbaty z termosu i usiadł ponownie przed biurkiem. Skonsumował wszystko i poszedł się przebrać w strój sportowy szkoły, wyszedł za budynek. Utworzył barierę wyciszającą-iluzjonistyczną, tak że kto spojrzał w jego stronę wyglądał jak by po prostu trenował.

- Dobra czas nad nimi zapanować, ŁAMACZ ŁADU, KRÓL FENIKSÓW JIBRIL - Włosy Rin'a zrobiły się dłuższe i zmieniły kolor na blond oczy zrobiły się pomarańczowe, powoli ogień okrył jego ciało i zaczęło znikać, gdy został sam ogień zaczął się powiększać i ukształtował się w mitycznego ognistego ptaka, nad jego głową płonęła korona z niebieskich płomieni. 

- Czego chcesz chłopcze - Odezwał się Jibril uderzając w świadomość Rin'a aby go opętać. 

- Nigdy się nie zmienisz , chcę zostać twoim partnerem a nie wrogiem - Rin ledwo co bronił świadomość przed Feniksem.

- Nie zaakceptuje cie szczeniaku - Krzyknął do niego ptak w jego głowie. - Nie potrafisz sobie ze mną poradzić więc nie dam ci moich mocy. Możesz zapomnieć, ha. 

Rin wyszedł z trybu łamacza i upadł na ziemie. Nagle odkrył że jego włosy na stałe zmieniły barwę. 

- Co do? - Rin wystraszony krzyknął. - Ehhh, ten ptak mnie przeraża. - Ponownie opadł na ziemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dobra, powiedzmy że wszedłem. Nie nadrobiłem nawet 1/2 tego co zrobiłem w skyrime ale dobra, co to ja mam napisać...)) 

Jonathan wyrwał się z zamyślenia. Miał jakieś takie dziwaczne odczucia. Podniósł się z miejsca i wyszedł, po chwili znowu się zamyślił. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin wziął flakonik z Łzami Feniks'a i podszedł do Lorance. Mogła go nie rozpoznać przez inne włosy. Obudził ją i podał jej flakonik.

- Twoje siły wrócą tak jak byś się wyspała - Uśmiechnął się do niej. 

 

 

Nowy wygląd Rin'a

Giotto-vongola-primo-giotto-31977248-349

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...