Skocz do zawartości

Przewalski's Ponies (oficjalny temat)


Andy Feelin

Recommended Posts

Ale weź napisz coś więcej, temat tylko z jednym filmikiem? To takie na odwal się. Zarzuć więcej contentu, jakiś opis czy coś. W przeciwnym razie wątek poleci do kosza. Czasu na poprawę dam tyle co Dolar - 2 dni.

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wow, easy

Myslalem ze wszyscy są už znajomy z nami.

Jestemy rosyjski brony rock zespol, ktery byl w turne w Polsce w kwietniu (Gdańsk i Kraków). 

 

Nasz YouTube kanal: http://www.youtube.com/user/przewalskisponies

Facebook: https://www.facebook.com/PrzewalskisPonies

 

Przepraszam za pomyłki, jeszcze nie dobro mówię po polsku. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Andy! Pozdrowienia z Wrocławia :D

 

Jak widzę już wcześniej mieliście tematy, ale były za rzadko aktualizowane i są w archiwum. Żeby nie dochodziło do takich sytuacji, ten temat przypnę - chętnie porozmawiamy czy z Tobą czy z całym zespołem (który zapraszamy na forum :D). Tak więc spokojnie sobie tu publikujcie utwory i piszcie - na pewno wielu z naszych bronies będzie zainteresowanych rozmową z Wami.

 

Raz jeszcze pozdrawiam :D

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
23 godziny temu SPIDIvonMARDER napisał:

Hehe, we miss you. Maybe in new year would be occasion to met on a concert.

 

Przykro mi, ale zęby bolą od tego zdania. powinno być: "Hehe, we miss you. Maybe in the new year there will be an occasion to meet at a concert." Do tego całe zdanie zbyt dosłownie tłumaczone z polskiego.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
23.12.2015 at 21:54 Poulsen napisał:

 

Przykro mi, ale zęby bolą od tego zdania. powinno być: "Hehe, we miss you. Maybe in the new year there will be an occasion to meet at a concert." Do tego całe zdanie zbyt dosłownie tłumaczone z polskiego.

Nie wiedziałem že jeste wy polacy takie grammarnazi :aj:

Dla mnie i was angielski nie jest językiem ojczystym, i dla tego przywykłem do pomyłek.

A my wydalismy nowę pioseńkę i zegralismy koncert na RuBronyConie w Moskwie!

 

 

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właściwie to wasze utwory są całkiem niezłe!

Jakość dobra, wykonanie i oprawa wizualna jest przyjemna~ (patrząc na wideo powyżej - swoją drogą to bardzo polubiłem ten utwór :P)

Tak trzymać i życzę wam powodzenia! ^^

 

 


I'm not sure in which language you're feeling more comfortable, so I was thinking if I should just use both?  :celgiggle: I see you're singing in English language ~ so that's where that idea came from, duh! :3 (But still, keep in mind, that English isn't my native language, so grammar mistakes and/or typos may happen.)

Anyway~ Hey! Actually your songs are pretty decent!

Quality is good~ generally performance and visuals are really nice~ (judging by the video posted above - by the way I really liked that song :P)

Keep it up and good luck! ^^

Edytowano przez Rikifive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Niestety wydanie nowej pioseńki Przewalskich się opoźnia. W to miejsce wypuszczam pioseńkę po rosijsku o innej stronie Rarity... Muzykę i słowa napisał moj przyjaciel. Jeśli potrzebne tłumaczienie, mogę poszukać, myślę że mam gdzieś... Obrazek jest od Hardbrony

Spoiler



 

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.10.2016 at 12:02 Rikifive napisał:

I'm not sure in which language you're feeling more comfortable, so I was thinking if I should just use both?  :celgiggle: I see you're singing in English language ~ so that's where that idea came from, duh!

I do speak English but I also want to practice my Polish so I don't mind you writing in Polish.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.03.2017 at 08:40 Andy Feelin napisał:

I do speak English but I also want to practice my Polish so I don't mind you writing in Polish.

Okie dokie! There's not much difference for me, so it's a matter of what you prefer. Though I believe we should be talking in Polish considering, that it's a Polish community, even though rules seem to not have anything against writing in different languages.

 


 

Co oni zrobili z Rarity! :rarity4:

 

Nieźle! :pinkie4:

Edytowano przez Rikifive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dla mnie ten ostatni utwór najbardziej wyróżnia się spośród tych trzech, podoba mi się takie mocniejsze granie. Nie do końca wiem o czym jest ta piosenka, ale jak sobie przysiądę i odświeżę moją znajomość rosyjskiego to myślę, że się uda. Poza tym wszystkie trzy utwory są przyjemne do słuchania, To duo w My Teenage Life nadaje bardziej dynamiczną atmosferę utworowi, taki dialog pomiędzy postaciami. Poza tym to nie wiem co miałbym jeszcze napisać, fajne utwory i tylko tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

No ładnie, widzę, że nie próżnujecie... tu koncert, tam teledysk no i nowe kawałki! :D

 

Najbardziej do gustu przypadł mi ten o Rarity, Ljubow' Naprokat czy jak mu tam, ale ten o Snowdrop też jest niezły.

Teledysk na naprawdę wysokim poziomie, muszę przyznać, dobra robota, jest atmosfera x]

No i szkoda, że Elbląg trochę daleko... dajcie znać, jak będzie się coś organizować w okolicach Krakowa ^^

 

A z językowych kwiatków... verzja? :D  To to nie wiesz, że język polski ma awersję do wszelakich v? :D 

 

Pozdrawiam~!! :pinkie:  ♫♪♫

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nierzadko zapominam że trzeba pisać w zamiast v! 

 

Inaczej, mamy kilka nowosci!

Pierwsze, nasza nowa pioseńka "Ja budu veriť v ťebia" ("Będę wierzył w ciebie") jest wydana na zbiorowym albume Ponies @ Dawn: Rebirth: , teledysk będzie wkrótce na naszym kanale

Drugie, występujeme na koncercie EVERFREE ENCORE w Niemcech 14-16 września w grodzie Uslar

Trzecie, przedstawiamy collab z Czeskym muzykom Adamem Sporką - nasz pogląd na jego melodję 2015 roku dla Hearths Warming Con w Holandie i maskotu pony Ember

 

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Panie Moderatorze, niestety nie wiem jak ukrywać treść naprzyklad YouTube video :squee:

 

Dzisiaj publikujemy pioseńkę wykonowanę przez Velvet R. Wings i aranżowanę mną. Piosenka opowiada historię pony krótkofalowkie.

 

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...