Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

Kent po chwili namysłu ruszył się jeszcze umyć, a dopiero potem znów wrócił i ciapnął się na łóżko, by tym razem już zasnąć.

Sorka wyszła z pokoju dziewcząt i poszła robić obchód po innych pokojach, czy nie ma w nich nadprogramowych osób. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(To pytanie brzmi. Chcecie pisać o lekcjach i innych takich, zajmować się niby odrabianiem prac itd, czy opisujemy poranek, a potem przeskakujemy do czasu po lekcjach, czy od razu opisujemy co się dzieje po lekcjach? Bo w sumie, ciekawi mnie jak wolicie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( hmm... skoro sesja jest stricte o życiu w internacie to raczej powinnyśmy opisywać to co robimy po zajęciach. Mam na myśli np odrabianie prac, jakieś ćwiczenia i życie między nami. Ale jak dla mnie mogę pisać i co robię rano. ( A mogę wymyślać naprawdę ciekawe rzeczy ^^) Zatem pójdę za większością)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(No to niech będzie poranek :v)

 

Rano, ku wielkiej niespodziance mieszkańców internatu, dało się słyszeć głośny hałas na korytarzu. Okazało się, że było to nic innego, jak dzwon,, którym hałasował mały demon, działający w roli budzika dla wszystkich mieszkańców.

Białowłosy mruknął coś tylko, obracając się na drugi bok. Nie chciało mu się wstawać. A wtedy do pokoju wszedł krasnolud, oznajmiając:

- Dzień dobry, wstajemy.

Po czym zamknął drzwi i to samo uczynił w pokoju numer dwa. Zresztą jak i w każdym innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A śniadanie? XD Ona nic nie je XDD)

 

Kent po długiej walce wewnętrznej zwlekł się z łóżka.

- Chyba wiem jak się czują zombie, gdy ich nekromanci ożywiają - mruknął do siebie, po czym zaczął szukać ubrań w szafie. Dziś padło na koszulę w pionowe biało czarne pasy i czarne spodnie. I klasycznie do tego trampki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick obudził się nagle słysząc wchodzącego krasnala. 

-Przysięgam zamorduje za taką pobudkę.- Powiedział cicho kiedy ten wyszedł. W pośpiechu ubrał się i poszedł na zajęcia. Miał nadzieję, że będą one chociaż ciekawe. Nick pomyślał, że wypadało by coś zjeść więc w drodze podszedł do stołówki, zrobił i zjadł w pośpiechu kanapkę i poszedł.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danate wstał. - Eh... za wcześnie żeby żyć... - mruknął, poszedł się umyć i przebrać, potem poszedł na śniadanie (jako jedyny :v), usiadł przy jednym stolików na stołówce, podparł głowę o rękę i wkrótce zasnął na siedzącą w drugiej ręce wciąż trzymając kromkę chleba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kent wyszedł z pokoju, właściwie to wygramolił się z niego i zwlekł się na stołówkę, by zrobić sobie coś do zjedzenia. Szynka na dziś jakoś go nie zachęcała (zapewne przez wczesną porę), więc zrobił kanapkę na później. Dźgnął chłopaka, który wyglądało na to, że przysnął.

- Nie medytuj nad tym jedzeniem - mruknął i poszedł w stronę schodów. Pokonał je, wrócił do pokoju, zabrał torbę z kartkami papieru, na ewentualne notatki i poszedł na zajęcia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Byłem tylko na szkolnym pikniku i mam 135 powiadomień XD. Ominęło mnie wyrzucenie z pokoju i tyle powiadomień? WTF?))

Andrew wstał z łóżka, ubrał się w swoje ciuchy z wczoraj I poszedł na śniadanie-Jak jutro ktoś mnie tak obudzi, przysięgam zabije-powiedział w drodze do stołówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Dobrze, a teraz tak. Skoro zajęć nie opisujemy, to przewijamy je do przodu.)

Pierwsze lekcje minęły bez większych rewelacji. Dowiedzieli się co nieco o przedmiotach na które muszą uczęszczać, jakie są zasady zajęć praktycznych i tak dalej i tak dalej. Jak to w szkołach bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko na to budzili nas tak wcześnie? Przysięgam zabiję następnym razem Rozmyślał z goryczą Nick słuchając wykładów nauczycieli. Nie robił żadnych notatek. Nie miał ochoty więcej o tym rozmyślać. Chciał jak najszybciej wrócić do pokoju albo porozmawiać z Jessy oraz innymi. Krótko mówiąc chciał zrobić cokolwiek innego niż siedzenie na tych wykładach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tak się kończy jak się ogląda Doctora zamiast siedzieć w sesjach: 42 powiadomienia :v]

Cat wszystko przeminęło bardzo szybko. Po zajęciach wróciła do pokoju z uśmiechem na twarzy. Zamiast odrabiać lekcje robiła wszystko inne byleby nie to.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...