Skocz do zawartości

Jestem nowy na forum i nie wiem jak zacząć


Cersei Lannister

Recommended Posts

Elo elo trzy dwa zero

Jestem...

I tak was to nie zainteresuje :fluttercry2:

Lubię siać spustoszenie i takie tam. Od dłuższego czasu z pewną rezerwą obserwuję wasz fandom i stwierdzam, że jesteście trochę przerażający (te kuce w skarpetach, spółkujące ze sobą, a fe!). Wierzę jednak, że macie dobre serduszka i przyjmiecie mnie z miłością jak swój swego :aj5:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę musztardę, jest tak pożywna... mniam! Tak czy siak witam w skromnych progach tegoż zamczyska. "Legendy krążące o tym miejscu są tylko legendami"  jak to głosi szyld nad wejściem do "Kantyny chaosu" pierwszy kufel cydru gratis :cydr:  płatność tylko gotówką. Życzymy miłego pobytu i niech chaos triumfuje! bum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo trzy dwa zero

Jestem...

I tak was to nie zainteresuje :fluttercry2:

Lubię siać spustoszenie i takie tam. Od dłuższego czasu z pewną rezerwą obserwuję wasz fandom i stwierdzam, że jesteście trochę przerażający (te kuce w skarpetach, spółkujące ze sobą, a fe!). Wierzę jednak, że macie dobre serduszka i przyjmiecie mnie z miłością jak swój swego :aj5:

 

Ech... zaczęłaś od zadka strony  :fluttersad:  My tam jesteśmy fajni, zdrowi na umyśle i w ogóle... nic tylko "lajkować" na fejsie i w makówce :rainderp: A tak na serio. Triste Cordis, aka ja, ma w zwyczaju witać nowe osoby swoją ulubioną muzyką, nawet jeśli obdarowana osoba jej nie lubi. W związku z tym, specjalnie dla Ciebie wybrałem (z wiadomej okazji - ok, to Euro 2012, ale piłka to piłka):

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubisz naszą forumową inkwizycję? Ona ciebie raczej nie(ona nikogo nie lubi, a zwłaszcza heretyków)

A kto to taki? Mam się bać? :fluttersad:

 


Co do emotek, nie słyszałem o wyraźnym zakazie ich używania, jednakże kindersztuba wymaga, aby nie nadużywać emotikonek.  
 
Szukasz sensu istnienia?To nie tutaj, źle trafiłaś. Poczytaj sobie parę tytułów książek traktujących o filozofii i religii. 

Mówiłam o używaniu, nie nadużywaniu :fluttercry2: Jak coś jest fajne, to nie należy z tym przesadzać, bo może przestać być fajne, ot co.

Z tym sensem istnienia to nie było na serio. Taki żarcik, mało śmieszny, wiem- ale co poradzę. Jednakże chętnie dowiem się jakież to 'tytuły' mi polecasz :fluttershy5:


1 - Słuchasz jakiejś muzyki? Rock Progresywny, Chillout, Jazz? 
2 - Masz rodzeństwo?
3 - Ulubiony aktor?
4 - Na jakich serwisach internetowych się kręcisz?
5 - Jak zostałaś Pegasis? (Nie bój, tą samą odpowiedź napiszesz w odpowiednim temacie.)

 

1. Słucham. Nie ograniczam się do konkretnych gatunków, jestem otwarta na wszystko właściwie. Ale głównie to.. <zerka na tag clouda na last.fmie> electro, chillout, psytrance, darkwave, synthpop, gothic, rock polski i niepolski, ambient, industrial i jakaś tam alternatywa

2. Nie, jestem rozpuszczoną jak dziadowski bicz jedynaczką

3. Tom Hanks jest rewelacyjny, Johnny Depp (jak na osobę mojej płci przystało)

4. Raczej się nie kręcę, bo studiuję ciężki kierunek i nie mam na to czasu :(

5. Od dziecka uwielbiałam kuce i wypożyczałam kasety video z bajkami G1, więc wszystko to przyszło jakoś naturalnie :v6Jdq:


Triste Cordis, aka ja, ma w zwyczaju witać nowe osoby swoją ulubioną muzyką, nawet jeśli obdarowana osoba jej nie lubi. W związku z tym, specjalnie dla Ciebie wybrałem

O, nawet niezłe. Puszczę moim sąsiadom :rarityawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szczegółowa analiza!! :interesting:

Co do wieku to raczej ponad niż około, jestem na roku 3 i jakoż że kucyki należą do gatunku raczej zwierzęcego niż ludzkiego- to tak, studiuję weterynarię (która jest równie trudna jak medycyna, niestety). To nie to, że się wstydzę, po prostu jakoś nie lubię o sobie gadać :ohmy:

A Ty co studiujesz?

House'a uwielbiam, super wykreowana postać głównego bohatera- i chociaż z prawdziwą medycyną ten serial ma niewiele wspólnego to obejrzałam wszystkie odcinki :giggle:

W przyszłości... chciałabym wyjechać z tego kraju, to pewne. Mało tu możliwości rozwoju dla takich jak ja, raczej nie jestem patriotką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno małe, malutkie pytanie~ dlaczego, dlaczego, dlaczego na dziewięć piekieł akurat właśnie Cersei Lannister?!?! .__.
Toż to nie można było wziąć na nick jakichś bardziej przyjaznych kucyków, jak np. nie wiem... Szatan? xP
 
~~
No a skoro już zaznaczyłem swą obecność w tym wątku ~ witaj na forum, życzę miłego pobytu w tym dziwnym przybytku!!  :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze                :brohoof: 
Kilka pytań:

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?
-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?
-Co sprawiło, że zaczęłaś oglądać MLP? 

-Ulubiony serial? Zgaduję, albo Dr House", albo "Gra o tron"  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka pytań:
-Jaka jest Twoja ulubiona gra?
-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?
-Co sprawiło, że zaczęłaś oglądać MLP? 
-Ulubiony serial? Zgaduję, albo Dr House", albo "Gra o tron"

 

-Gra- Heroes of Might and Magic III

-Parodie zasadniczo lubię, o ile są dobrze zrobione :giggle:

-Książki- lubię Dostojewskiego, Bułhakowa, Edgara Allana Poe... ogólnie dużo książek lubię, chociaż w tej chwili skupiać się muszę na podręcznikach akademickich :crazytwi3:

-MLP zaczęło się wraz z pierwszą generacją, kasetami video i moim dzieciństwem... gdy dowiedziałam się o generacji IV to od razu się wkręciłam :rwink:

-Serial? No cóż, tych też jest kilka... 'Six feet under'- ten ulubiony :pinkie2: poza tym, tak, owszem- 'House MD', 'Game of thrones', 'Hannibal', 'Dexter', 'Breaking bad'... no i oczywiście 'MLP FiM' :pinkie4:


Witam na forum.
-Ulubione zajęcie?
-Ile odcinków widziałaś?

 

''Zajęcie' to bardzo ogólnikowe pojęcia, w zalezności od nastroju lubię spędzać czas z przyjaciółmi, spacerować i biegać z psami, słuchać muzyki, siedzieć przy komputerze, uczyć też się lubię, ale nie za dużo :twilight5:

-Odcinki MLP widziałam wszystkie, niektóre nawet po kilka razy :rdblink:

 

W ogóle to miło mi strasznie, tyle osób mnie wita, och, ach!! Jesteście naprawdę mili :nooooo:  I nie jestem jedynym Lannisterem na forum^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...