Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Fajnie!

Nie dość że nie mogę doznać LD, to na dodatek teraz nie mam czasu żeby pisać dziennika i nie pamiętam snów.

Zna ktoś może inny sposób na zapamiętywanie snów niż dziennik?

Oczywiście! Jest też auto sugestia, po prostu mówisz sobie z 10 razy przed snem że go zapamiętasz. Ćwiczę świadome śnienie już ponad 2 miechy i też nie prowadzę dzienników, nie jesteś jedyny :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tylko jeden sen o mlp i to tego nie mam pojęcia jaki miał przekaz wszędzie pokazywały mi się FS nic poza nimi nią  nie było widać potem jeszcze pokazała się księżniczka luna nic nie mówiły cisza tylko było ich pełno  ja to mam poryte sny  :qKFPC:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosunkowo niedawno miałem bardzo tajemniczy sen, nawet go sobie na kartce zapisałem. Na początku widziałem z lotu ptaka szkole, typowo amerykańska. Dzwoni dzwonek szkolny a że szkoły wychodzi Fluttershy ale schumanizowana (nie licząc głowy) z torbą w rękach. Potem scena się urywa i widzę ją w pokoju siedząca na poscieli swojego łóżka - szlocha :( Potem sen zupełnie się odmienił - znalazłem się w pokoju o szarych ścianach - nie ma w nim nic oprócz mojej szkolnej koleżanki, Weroniki która siedzi na ziemi oglądając na telewizorze plazmowym mlp :) pokrecony sen, ale czuje że cos znaczy :/ ps: sorry za ew. błędy, z komy pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem jak zapami€tywac sny i mialem 2 sny o kucykach jednego dnia :D w jednym snilem o bialym kucyku z grzywa Twilight ktory byl z pianki (takiej jak na ogniso tylko w ksztalcie kucyka) i skakal niczym Pinkie po jakims drewnianym molo ktore stalo na ladzie.

drugi to ze gralem w gta w Ponyville i zamiast ludzi byly tam naturalnie kucyki. Nie, zadnego nie zabilem.

 

ps.: Sory ale nie moge pisac polskich znakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często mam sny, w których występują kucyki. Zastanawiałem się kiedyś dlaczego pewnie poje... jestem... wróć pewnie mi czegoś brakuję, albo kogoś. Czytam dużo ficów z działu opowiadań i to pewnie jest wyjaśnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem kucykowy sen ale niezbyt dużo z niego zapamiętałem, w każdym razie to co pamiętam to alicorn Twilight walcząca ze zkucykowaną Syndrą z Legaue of Legends (jej kucykowa wersja była czarną klaczą ziemną z białą grzywą i trzema Dark Spheres w miejscu cutie marka).

 

Walka wyglądała tak że Twi teleportowała się unikając dark spheres i za pomocą pola siłowego odbijała samochody miotane przez Syndrę. Niestety obudziłem się przed końcem snu a początku zwyczajnie nie pamiętam, w głowie została mi tylko ta walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przypomniałem że wczoraj miałem sen nie o kucach jako same kuce tylko bardziej o Discordzie, tylko nie wiele z niego pamiętam. Wiem że to była prezentacja jakiegoś czaru, opisywanego przez osobę podkładającą głos Discordowi, z resztą sam czar w nazwie miał coś z Discorda 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to miałem koszmarny sen w którym była Derpy... To przez fica o kucykach w Auschwitz, w którym jako więzień jest również Derpy :(

A dokładniej to mi się śniło jak... Najpierw naziści bili ją i katowali... Potem... Potem wrzucili ją do komory gazowej...
To wszystko przez wcześniej wspomniany fic, który NIGDY nie powinien zostać napisany ani TYM BARDZIEJ opublikowany!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanuję świadomy sen i zaraz wam wszystko wyśpiewam.

A jak na razie musi mi wystarczyć czytanie waszych.          :qKFPC: 

A może... jeśli bym grzecznie poprosił Lunę... to by mi przysłała coś ciekawego prosto ze swej fabryki snów? W sumie zajmuje się nocą, więc powinna mieć taką właśnie manufakturę pod swoim zarządem. Tylko jakiś przyjemny sen, nie koszmar! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się Fluffa naoglądałem :ming: Oto efekt: Szedłem sobie ulicą Ponyville, a tu nagle przetacza się po mnie Fluffe. Jakimś cudem wniknąłem w jego futro. Okazało się że w środku siedziała też Twilight, i nie mogła się wydostać. Z godzinę próbowaliśmy się wydostać, a potem zaczęliśmy gadać o pierdołach. W którymś momencie Twi wylatuje z tekstem: "Mogę cię przytulić?". Oczywiście zarumieniony odpowiadam że tak. To było słodziutkie :3 Po jakiejś chwili (ta... pół godziny przytulania) Przemawia do nas Trollestia. Mówi że to kolejny test siły Twi. Luna zaczęła się z niej śmiać, więc Tia wepchnęła ją też do Fluffa. Lecz Luna powiedziała że wydostanie nas zaklęciem. Teleportowała nas do swojego prywatnego zamku, i obdarzyła group hugem :3 A Twi zaprosiła mnie na kawę... I sen się skończył ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był dość ciekawy sen, śniło mi się żę mam 6 komputerów na każdym z nich jest zaprogramowany kucyk z M6, oczywiście musiała się zmienić sceneria(skąd ja to znam) i pojawiłem się w Pokemarkecie(czy jak to się nazywało), w którym szukałem jakiejś gumy, która blokuje dostęp do przemieszczania się między komputerami(przy okazji znalazłem się na 5 sekund na jakimś rynku) po jej kupieniu zamontowałem(czyt porzułem ją chwilę i przylepiłem do napędu na płyty) na komputerze z Pinkie Pie bo odkryła sposób na przemieszczanie się między innymi komputerami. Efekt był taki że zamiast ją zablokować to ją całkowicie usunęło z komputera, a później się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa dni temu śnił mi się mój pierwszy sen z kucykami, właściwie z humanizacją Rarity. Był dziwny... bardzo dziwny...  Czemu mój pierwszy sen był taki powalony?  :lunaderp:

Ja + bycie chłopakiem + shipping + Rarity + kol. z reala + w szafie dom zmarłego brata mojego taty = WTF?! Nie wiem czemu byłam chłopakiem... :rainderp:

 

Chociaż często śnią mi się głupie sny...Nie podam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę. Jak czytam jakie niektórzy maja sny to wydaje mi się, że są psychicznie chorzy lub to ze mną jest coś nie tak, ponieważ moje sny mimo różnych pasji i zainteresowań, zawsze mam są z codziennego życia (typu idę do sklepu po coś do żarcia, wracam do domu i okazuje się,że nic nie kupiłem), więc się dziwie jak takie rzeczy mogą się komuś śnić. Jako dziecko miewałem dziwne sny, ale to przez to, że nie znałem wtedy jeszcze życia. Czy ze mną jest coś nie tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem kucykowy sen ale niezbyt dużo z niego zapamiętałem, w każdym razie to co pamiętam to alicorn Twilight walcząca ze zkucykowaną Syndrą z Legaue of Legends (jej kucykowa wersja była czarną klaczą ziemną z białą grzywą i trzema Dark Spheres w miejscu cutie marka).

 

Walka wyglądała tak że Twi teleportowała się unikając dark spheres i za pomocą pola siłowego odbijała samochody miotane przez Syndrę. Niestety obudziłem się przed końcem snu a początku zwyczajnie nie pamiętam, w głowie została mi tylko ta walka.

Ja miałem sen o Lyrze w wersji Vi (nawet był taki art) :P

Albo innym razem 5 kucyków walczyło przeciwko 5 postaciom (Ryze, Garen, reszty nie pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...