Skocz do zawartości

Ogłoszenie


Verlax

Recommended Posts

Jeszcze nie wiadomo. To zależy przede wszystkim od możliwości sztabu technicznego. No i musimy jeszcze parę rzeczy ustalić - chociażby wygląd nowego pisma. Wolimy dostarczyć wam coś później, ale dobrej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyas chyba nie ma OC. W Brohoofie OC miałam ja i miał Spidi. Nikt inny przynajmniej nie mówił, że posiada. A przynajmniej z osób ZA zjednoczeniem.

 

Przed zjednoczeniem miałem i mam ja (patrz profil), ale powstał on na potrzeby opowiadań, a nie Brohoofa. To tak dla wyjaśnienia  :fluttershy4:

 

PS. Również czekam na numer. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste, wiem o tym, ale ponieważ nie byłeś za zjednoczeniem, więc Twój Shylitude się nie nadawał.

 

Nawet gdybym był za, to i tak by się nie nadawał. Obawiam się, że pojawiłyby się jęki & żale - "wzięli Vinyl Scratch i przemalowali" (co słyszałem zbyt wiele razy, a tak NIE jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tam się ciesze że doszło do zjednoczenia obu pism, choć nie sądziłem że nastąpi to tak szybko, ale chwała ci za to Luno i Celestio! A tak na poważne mam nadzieję że Seria "Zapiski Wieży Zegarowej" znajdzie się w nowym piśmie, tak samo z Brohooofa publicystyka oraz jak ja ją nazywałem "Bibilioteczka Twilight"

 

 

 

Jezus, Maria i Duchu Święty, człowieku, czy ty to pisałeś po pijaku?? Stylistyka, interpunkcja, gramatyka, wszystko źle i na odwrót. Poprawiłem to co mnie najbardziej raziło, a daleko mi do człowieka który pisze poprawnie. Patrz czasem jak piszesz, błagam, bo to aż boli w oczy. 

Edytowano przez Matyas Corra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brohoofa, ani MANEzette nie czytałam, ale jak tylko wyjdzie pierwszy numer Equestria Times to zajrzę z ciekawości. ^^ I powrócę jeszcze raz do tematu maskotek. Może szanowna redakcja zorganizuje jakiś konkurs na maskotkę magazynu? Polscy bronies mają ogromny talent i wyobraźnię. Na pewno coś wam się spodoba. ^^

Edytowano przez Alciapl v2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a jeśli wypali listy od czytelników

 

Drogie Equestria Times,

mam 12 lat. Moim problemem jest to, że ciągle kłócę się z rodzicami. Nie pozwalają mi oglądać kucyków. Są bardzo religijni i staroświeccy, mówią, że kucyki to narzędzie szatana. W sumie nie mam powodu, by im nie wierzyć, ale skoro palę, piję, jaram trawkę i od roku mam chłopaka, z którym regularnie sypiam - to chyba jestem wystarczająco dorosła, żeby oglądać kucyki?

sweet_zosienkaxD

 

Ale w sumie pomysł niezły ;). Ciekawe, kto miałby pełnić funkcję dyżurnego psychiatry odpowiadać na te listy.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi - jakie pytanie, taka odpowiedź. Jeśli ktoś wyśle coś wyjątkowo głupiego, można odpowiedzieć z hurtową ilością ironii, a każdy chętny mógłby dodać coś od siebie. Jeśli liczba listów będzie zbyt mała, zlikwidujecie dział. Ewentualnie, będzie je pisać sami :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...