Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Sapce of Chaos[Piraci][Ludzie][Obcy][Sci-fi]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Minęła godzina, na kantynie pachniało .przyjemnie gulaszem wieprzowym i ziemniakami. Kinatris krzątała się przy kuchni w fartuszku, w tym momencie każdy zdrowy mężczyzna by się w niej zakochał. Na statku rozległ się głos Kinatris.

- Obiad gotowy zapraszam wszystkich. 

Kinatris ustawiła gary z gulaszem i ziemniakami przy wydawce obok talerzy.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinatris odwróciła się do Duncan'a< jeszcze się nie przyznał :D > i uśmiechnęła się.

- Gulasz wieprzowy z ziemniakami i mizerią lub surówką z białej kapusty. Zależy co lubisz - Kinatris się uśmiechnęła - Gdy byłam mała uczono mnie gotować, na moje nieszczęście mój ojciec jest dość znany a ja musiałam zmienić nazwisko by uciec przed jego cieniem. - Nałożyła sobie trochę na talerz. Nadal była w fartuszku. - Smacznego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenno wytykał tube z płynem odżywczym z jedego ze schowków w swoim nanokombinezonie a następnie wpiął ją w kombinezon i przekręcił.Trzymał tubę w ten sposób przez minute a następnie wyjął i odłożył na miejsce.Tenno wyszedł z stołówki i ruszył na mostek.Tam stanął i zaczął czekać aż zacznie się coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można KP?

Imię i Nazwisko: Dante Veil

Wiek: 29

Wygląd:dmc4_dante.png

Rasa: Człowiek

Przynależność Ideologiczna: Republikanie

Charakter: Sarkastyczny,, brutalny i agresywny w walce

Historia:Został wychowany na republikanina lecz nie popiera żadnej ze stron. Bardzo wprawiony w abordażu. i walce mieczem. Został aresztowany pod zarzutem pomagania Rebeliantom, jednak uciekł z więzienia i postanowił że będzie piracił w kosmosie.Gdzie można zarobić tam on.

Broń i Pozycja na statku: Miecz z adamantium i 2 pistolety plazmowe. Najleprzy z całej załogi w abordażu.

 

Dante leciał swoim statkiem gdy usłyszał komunikat. Nagle obok niego przeleciało oś dużego. Po chwili zauważył, że to statek o wiele więkrzy od jego stateczku. -Zobaczę czy są przyjaźnie nastawieni- mruknął nawiązując kontakt z olbrzymem.-Witam tu kapitan statku Lord3Q5. Z kim mam przyjemność w przestrzeni kosmicznej?- zapytał miłym głosem w stronę mikrofonu patrząc na ekran.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinatris siedziała za sterami gdy usłyszała komunikat. Podeszła do panelu odpowiedzialnego za wysyłanie i przyjmowanie wiadomości < zapomniałem jak to się zwało >. Na ekranie przed Dante pojawiła się Kinatris co mogło go trochę zdziwić, kobiety jako kapitanowie statków to rzadkość 

- Tu Nirvash 932, rozmawiasz z Kinatris Elender kapitanem pirackiej załogi. W czym mogę służyć - Kinatris wyłączyła mikrofon i ekran.  - Przygotujcie działa do ostrzału, ale już - Powiedziała do obecnych na mostku i ponownie włączyła ekran i mikrofon.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...