Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Sapce of Chaos[Piraci][Ludzie][Obcy][Sci-fi]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jax walczył z samym sobą. W końcu był szkolony do tego aby zwalczać rebeliantów. Tym razem jednak postanowił sprawdzić co przyniesie przyszłość. Spojrzał na Kane'a i i cyborga. Wyglądali jakby też nie byli dumni z tego że są tutaj. Podszedł do jednego i drugiego.

- Też wam się nie podoba że dowodzi tutaj rebelia? - Zapytał, ściszając głos tak aby tylko dwóch mężczyzn go słyszało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinatris słyszała co nieco. 

- Jeśli wam się nie podoba to wysadzę was na pierwszej lepszej stacji, ale proszę was, do tego czasu nie rozmawiajmy o Rebublice czy Rebeliantach dobrze? Nie chce kłótni na moim statku,  - Kinatris ustawiła auto-pilota i stanęła przed "Republikaninami" - A i nie jestem bandytką, po prostu chcę być wolna a nie być marionetką swojego ojca. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Postaci

Imię i Nazwisko: Hayden Tenno

Wiek: 40

Wygląd: Wygląd

Rasa:Człowiek

Przynależność Ideologiczna <Republikanin: 

Charakter: Opanowany,taktyk,uczciwy,czujny,małomówny,

Historia:Wychowany w wojskowej rodzinie w wieku 14 wcielony do wojska przez ojca.W wieku 22 lat został włączony do wojsk specjalnych zaś wieku 30 zgłosił się na ochotnika do eksperymentu pustka,dzięki któremu miano otrzymać super-żołnierzy.Od tego momentu zamknięty w swoim kombinezonie przekaźniku jego cierpienia żyję pośród ludzi.Dzięki nanokombinezonowi otrzymał dodatkową siłę do tej posiadanej a także szybkość i zwinność.Żyję z dobrze płatnych kontraktów.

Broń i Pozycja na statku:Karabin laserowy oraz długi miecz.Szturmowiec.

Tenno obserwował zebranych i analizował otrzymane dane mając nadzieję że usłyszy coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więc jest nas troje - odpowiedział wstając. - Ja jestem rebeliantem tylko dlatego, że ci kosmici z nastawieniem pokojowym wzięli jeszcze spory zapas amunicji. Jestem pewien, że od początku mieli taki zamiar. Trzeba się im odwdzięczyć pięknym za nadobne. Poza tym - Artem wręczył pani kapitan kilka zwojów niebieskich kart technicznych. - tu jest prototyp wersji drugiej napędu załamującego czasoprzestrzeń. Potrafi przenosić w ułamku sekundy obiekty z jednego końca galaktyki do drugiego. Działa tak jak te od kosmitów ale na dużo mniejszą skalę. Prototyp jest mój ale potrzebna mi jest jedna część niewytwarzana przez ludzi - powiedział siadając na miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Widzisz, właśnie o tym mówię - zwrócił się do Edwarda. - Za godzinę na stołówce a w dokach kiedy? Za dwie, trzy? Kilka lat temu stworzyłem pierwszą wersję ale była zdolna jedynie przenosić na odległość równą odległości God Relam od gwiazdy, wokół której orbitowała czyli jakieś 150 milionów kilometrów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...