Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Sapce of Chaos[Piraci][Ludzie][Obcy][Sci-fi]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Cóż to nie pierwsza podróż kosmiczna, na której bym był. Więc pewne doświadczenie mam. Moją specjalnością jest walka. Mógłby być dobrym wsparciem gdyby doszło do walki i zadbać o bezpieczeństwo statku i załogi. Ponadto znam się na niemal każdej broni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w knajpie już nieco czasu. Na moich plecach widniała spora broń, a ponadto pistolet laserowy przy pasie i kilja granatów. Inni wiedzieli że nie można ze mną zadzierać. Paliłem papierosa, kiedy doszły mnie słuchy o rekrutacji. W sumie przyda mi się jakaś rozrywka i odejście od codzienności. Wyrzuciłem papierosa i skierowałem się do pokoju od rekrutacji. Nie małe było moje zdziwienie, gdy osobą prowadzącą takowe okazała się kobieta. Cóż, nie oceniaj książki po okładce.

- Witam. Przyszedłem w sprawie rekrutacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Więc do zobaczenia jutro

Powoli wyszedłem z sali i tak nie mogłem nic wypić. Uroki tego pancerza. Ale postanowiłem wykorzystać ten czas. Żeby doładować akumulatory w pancerzu. Usiadłem na końcu lokalu i zacząłem grzebać w pancerzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenno medytował w przy jednym ze stolików znajdującym się w tej ohydnej norze.Kiedy tak siedział do jego świadomości dotarła informacja o obecności kapitan statku rebelianckiego.Wstał i ruszył wolnym krokiem w kierunku osobistości u której miał się zaciągnąć na statek.Podszedł i się odezwał -Słyszałem że potrzebujesz załogantów,jeśli tak to zgłaszam się- Patrzył na nią przez swój hełm w oczekiwaniu na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...