Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Sapce of Chaos[Piraci][Ludzie][Obcy][Sci-fi]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Siedziałem w zbrojowni po ostatniej rozmowie nie wychodziłem z tego miejsca. Zresztą ostatnio nic ciekawego się nie działo. Sprawdzałem stan techniczny broni. Część była przestarzała i niesprawna. Ale można było to nieco zmienić. Póki, co będę obserwować sytuacje w spokoju i ocenie, co dalej. Miałem swoje własne plany, które zrealizuje w odpowiednim czasie. Zacząłem usprawniać uszkodzoną broń przy okazji do pomocy zbudowałem małego asystenta w postaci małego metalowego pająka. Dzięki niemu praca szła mi szybciej. Usłyszałem komunikat. Jednak postanowiłem się nie wychylać. Coraz więcej ludzi pojawia się na statku pomyślałem.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Samuel. Chętnie oprowadzę cię po statku. - Zacząłem oprowadzać go po statku, tłumacząc względnie to, co sam się dowiedziałem. Pokazałem mu ładownię, kuchnie, zbrojownię, ważniejsze pomieszczenia, a wycieczkę skończyłem na mostku. - A tu jest mostek. Często spotkasz tu panią kapitan lub mnie z racji że pomagam pilotować ten statek. Nirwash jest dość spory, ale z czasem powinno się płynnie po nim poruszać. W losowych częściach statku jest też plan pomieszczeń w razie czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvash zbliżał się do Neutralnej stacji gdy Kinatris wyszła odświeżona z swojego pokoju. Poszła prosto na mostek zobaczyła że parę osób się tam znajduje.

- Kto będzie chciał odejść proszę bardzo - Kinatris pamiętała jak niektórzy wyrażali się na temat załogi i samego statku chociaż nic nie wiedzieli. - Jeśli nie lecimy na planetę Uriel która znajduje się w rękach Rashidów. Mamy tam małą robotę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbliżaliśmy się do neutralnej stacji. Teraz pytanie co dalej? Czy opuścić statek i dołączyć na jakiś statek republiki? Czy zostać na razie tutaj? Chwilę zaczekam i zobaczę dalszy rozwój wydarzeń. Zobaczę ilu zostanie a ilu opuści statek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...