Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Sapce of Chaos[Piraci][Ludzie][Obcy][Sci-fi]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kinatris doszła do hangarów i weszła do tego w którym znajdował się Nirvash. Weszła na pokład. Było czysto i schludnie jak przystało na kobietę. Kinatris dopiła resztę rumu i wyrzuciła butelkę do kosza. Weszła do swojej kajuty, rozebrała się do naga i położyła się spać. 

 

 

(( Robimy kolejny dzień??? ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na umówione miejsce spotkania. Zauważyłem mojego kapitana. Osobiście nie przeszkadza mi jej płeć. Rola jaką mi powieżono jest także zaskakująca. Pilotowałem już statek, lecz liczyłem na możliwość wykorzystania umiejętności bojowych. No cóż. Mogło być gorzej. Podszedłem do pani kapitam.

- Dzień dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerz był w pełni naładowany. Stan techniczny na moich wykresach zarówno jego i mojej broni był idealny. Powoli wstałem od stolika i ruszyłem na umówione miejsce spotkania. Nie mogłem się już doczekać swoich zadań. Na miejscu zauważyłem już kilka osób.

-Witam jestem gotowy do służby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, wszyscy jesteście. - Kinatris otworzyła hangar. Ujrzeliście w nim jeden z najlepszy zbudowany przez ludzi okręt Dragon Mk. VI 

gekko_go_w500_h375.png

- Ochrzciłam go mianem Nirvash, dobrze jeszcze jedno przed wylotem, kto zajmie miejsce lekarza i kucharza. Jeśli nikt nie chce być kucharzem to będę gotować - Kinatris się uśmiechnęła, lecz w tym uśmiechu można było wyczuć coś złego. - To jak?

 

(( Zostawcie mi role kucharza :3 fajnie będzie ))  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Potrafię w sumie opatrzyć rany, nastawić złamania i tym podobne ale nie jestem w tym wyszkolony. Raczej z własnego doświadczenia. - powiedział. - Ale jeśli ty się na tym znasz to najlepiej tobie powierzyć to zadanie. - zwrócił się do Sektora. 

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, Samuel jesteś lekarzem, potem ci pokaże punkt chorych. - Nagle w głośnikach usłyszeliście. 

- Tu policja Republiki, ścigamy kobietę podającą się za Kinatris Elender - Na ekranie pojawiła się podobizna Kinatris.

Kinatris zeskoczyła z pudeł i zaczęła biec na statek. Policja byłą jeszcze 30 km od stacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Okej "niby" wszyscy są na pokładzie ))

 

Kinatris pobiegła na mostek Nirvash'a. 

- Nie uciekłam po to by teraz dać się złapać - Kinatris usiadła za sterami statku i założyła słuchawki. - Proszę o otworzenie doku - Stacja była neutralna więc brama zaczęła się otwierać. Dziewczyna uruchomiła silniki kładka na której stał statek zaczęła się wysuwać. - Nie dam się złapać - Statek zaczął się unosić i nabierać prędkości.  - Teraz to już za późno na takie rozmyślania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...