Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cygnus

XIV Zgorzelecki Ponymeet

Recommended Posts

Czasem też nawiedzamy Xsadi i wydzieramy się udając że to karaoke. Ostatnio się przeprowadzała podobno, wolimy myśleć że to nie przez nas.

Przeprowadziłam sie z przymusu ale dzięki temu będziecie mogli pośpiewać nawet głośniej^^

15- ty jest oki. Nie ma szkoły, postaram sie załatwić wolne na sobote

Edited by Xsadi

To chyba zależy, o której Zegar wstanie/Cyg będzie. Chociaż ja jako ospalec proponowałabym coś trochę później niż tradycyjna 8 ;)

Będzie jeszcze Wojtek (spotkałam go na dworcu we Wro xD ) i taka moja koleżanka Nikola, która była wcześniej dwa razy (ona jakoś od 13-14 w Plazy?).

Soł Cyg, kiedy przybywasz? :3

Cygnus ma zepsutego laptopa, więc napisałem do niego z pytaniem o której będzie. Dowiedziałem się, że ''rano''. Także już wiecie.

Ja z kolei będę o ósmej w macdolanie.

Edited by Lordek

Ok, meet oficjalnie zakończony :D

Właśnie Lordek i Cyg opuścili terytorium niepodległego Zegara xD

Dziękuję wszystkim przybyłym(tym cichszym też ;) ) za miło spędzony czas i darcie japy na ultrastarze :D

Silver Shield już wrzuca zdjęcia w temacie ogólnym, do wglądu :D

Okej. No to ja chciałbym podziękować:

1) Silverowi, że w końcu się dowiedziałem kto to i miałem go okazję poznać na żywo.

2) Naszej nowej, uroczej, płomiennogrzywej niewiaście, która skutecznie podniosła żeńskiej części meeta frekwencję :v

3) Wszystkim - za aftera/meeta.

4) Gospodarzom za to, że nie wyrzucili mnie z domu kiedy robiłem speedrun w God of War I, przy okazji bijąc swój rekord z 3:33h do 3:16h, to dla mnie wiele znaczy xD

5) Wszystkim za wszystko, żeby nie było że coś pominąłem :v

Także do następnego :D

Widzę, że fajnie było, kameralnie, ale sympatycznie. :yay: Szkoda, że mnie ominęło, ale musiałem odespać i trochę spraw z uniwerku pozałatwiać. :octcry:

Żałuj Misiek, żałuj. Iwi chciała cię poznać. 

Czas na moje podziękowania. 

1) Cygnusowi za zaproszenie

2) Lordkowi za to że mogłem go poznać i za kilka faktów o lokalnym fandomie

3) Zegarowi za gościnę, mimo, że przez większość czasu oglądałem jak inni grają XD 

4) Iwi za nocleg, bo gdyby nie ona, nie byłoby mnie tu. 

5) Tajemniczej czarnowłosej, która dała mi w ryj, za zdobycie nowych doświadczeń i wspomnień XD

Edited by Silver Shield
  • Upvote 1

Mam nadzieję, że było to doświadczenie pouczające i jak wrócę do domu nie znajdę swojej niefotogenicznej twarzyczki na zdjęciach ;)

//Ok, przejrzałam, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że przemoc rozwiązuje wszystkie problemy, ładne zdjęcia :D

Edited by Lorelei

Szkoda, że mnie nie było :/ Czytam (i widzę po zdjęciach) że zabawa była przednia - no i byli NOWI  :crazytwi:  Mam nadzieję, że na kolejny się załapię i Ci, których jeszcze nie znam również będą na XV :)

Mam nadzieję, że było to doświadczenie pouczające i jak wrócę do domu nie znajdę swojej niefotogenicznej twarzyczki na zdjęciach ;)

//Ok, przejrzałam, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że przemoc rozwiązuje wszystkie problemy, ładne zdjęcia :D

Mimo wszystko moim zdaniem przesadziłaś. Gdyby nie fakt, że nie jestem Korwinistą, to bym ci oddał :D