Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- Awww~ Kochany jesteś~ - zaśmiała się Emily.

- No to ładnie~ - zaśmiała się Lorence. - Xerx! - zawołała. Chowaniec wyszedł z jednego z pokoi i podszedł do Lorence. Ukłonił jej się - Idź do mnie do domu i przynieś mi tą czarną torbę co mam w niej ubrania i wiesz, inne takie.

Chowaniec przytaknął po czym zniknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo do pałacu Lucjana. A potem każdy na inną wyspę gdzie każdy będzie ćwiczył ze swoim nauczycielem.-powiedział spokojnie. - Law? Mogę cię prosić na słówko?- zapytał Azazel. Ale było wiadome że Law i tak ma podejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Law poszedł Emily pocałowała go jeszcze w policzek.

- Yaaaay looody~ - zaśmiała się.

- Ćwiczyć? No ta, lecę. - mruknęła sarkastycznie Lorence. Nagle zaczęła się zachowywać jak dawna ona, ta która dawno temu dopiero co została wskrzeszona jeszcze wtedy przez Rin'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To Azazel, naczelnik upadłych Aniołów, to że tu stoi wyjaśnia dlaczego niektórzy z was zostali diabłami. A ja jestem Semyazza, jestem nowym skoczkiem tej rodziny. Miło mi poznać - Przywitał się z chłopakiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( xDDD ))

Emily spojrzała Law'a.

- Zauważyłam~ - zaśmiała się przekręciła się tak że głowę miała na kolanach Law'a a sama leżała machając nogami w powietrzu.

Lorence siedziała gapiąc się w okno pociągu. Trochę coś ją najwyraźniej martwiło ale nic na ten temat nie mówiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...