Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- To raczej będę twoim szwagrem. - powiedział Law. - Ciekawa sytuacja. Spotkałem siostrę która była żywa chociaż rodzina myślała że jest martwa a teraz pójdę na jej ślub. - uśmiechnął się. 

 

 

Elesis spojrzała na Emily.

- Hej Emily. Tak się zastanawiam. Wiesz co się stało czy nie? - zapytała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis uśmiechnęła się.

- Otóż, biorę z Rinem ślub. I będziemy  mieli dziecko. I tak pomyślałam, chciałabyś zostać druhną? - zapytała.

 

 

 

Law spojrzał na Rina zdziwiony.

- Implanty są niezgodne z równowagą jaką muszę trzymać podczas używania tego. A co do treningu ze smokiem. (tu miało być jak Natsu z Fairy Tail)  Ale się napaliłem. - powiedział szczerząc się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No dobra jak tam chcesz - Powiedział Rin, byli już jakieś 40 kilometrów od posesji i zbliżali się do jednej z pobliskich gór. Po chwili wyszli n polanę przy której była jaskinia prowadząca do wnętrza góry. - Tylko diabły z rodu Bael potrafią widzieć to wejście. Jest tutaj nałożonych pełno barier pierwotnego zarządcy rodu. Można powiedzieć że dla nas to ziemia święta. - Tłumaczył Rin Law'owi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak na prawdę to nie jest góra - Rin wszedł do jaskini - W środku jest dolina otoczona murem tak by wyglądała jak ściana góry a na niebie jest rzucone zaklęcie ukrycia i zwodzenia; w tym miejscu mieszka smok naszego rodu Bid'daum, będziesz z nim ćwiczył ja tutaj jestem do obserwacji i leczenia twoich ran. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...