Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

( dobra trzeba wrócić do sesji)

 

Yukito wstał z łóżka, przeciągnął się i rozejrzał.

-Heh bez kota to nudno.- Powiedział do siebie. Było mu żal, że jego kot został z jego rodzicami ale niestety nie mógł go ze sobą zabrać.-Dobra ale trzeba wrócić do treningu.- Dodał cicho po czym skierował się do drzwi. Następnie wyszedł na korytarz i skierował się w stronę schodów. Zaczął schodzić. Zatrzymał się piętro niżej i rozejrzał się po czym poszedł dalej. Po chwili podszedł do drzwi wyjściowych spokojnym krokiem wyszedł przed budynek. Skierował się kawałek w lewo od wejścia. Kiedy przeszedł kilkanaście metrów zatrzymał się.

-Rai.- W jego dłoni pojawił się miecz. Yukito zaczął nim machać, kręcić młynki itp. Jego ruchy były spokojne, precyzyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm co do Azazela nie był bym pewny czy chciał by gadać. Chyba że akurat zaciekawił by go twój boski dar. Co do pierwszego, nie przejmuj się tym czasami po prostu tak jest że się mylisz. Nawet ja mam takie momenty, mi możesz zaufać że cię nie zdradzę jako przyjaciela i szwagra oczywiście - Rin uśmiechnął się szerzej.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra Xerx. Idziemy. - powiedziała Lorence i podniosła się do siadu. Chowaniec zmienił się z powrotem w lisa i wskoczył dziewczynie na ramię. Lorence wstała i wyszła z pokoju. Otworzyła kopniakiem drzwi do pokoju Emily i weszła do środka. - Zbieraj się młoda. Idziemy trenować. - powiedziała.

Emily tylko popatrzyła na nią i przytaknęła. Wzięła kurtkę i wyszła na zewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nom - Rin usiadł - Za to Belzebub jest starcem który wymyślił Evil Pieces czyli pionki które wam rozdał Dante i Królewską Grę, nie używa magii demonów z tego co słyszałem. Nasz magia polega na sile woli i wyobrażaniu sobie efektów, a on korzysta z magii nordyckiej gdzie w grę wychodzi obliczanie pewnych przypuszczeń. Dla mnie to jest za trudne do tego w walce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ścisłowiec. - stwierdził. - A inne bardziej znane demony? Lucyfer na przykład? - zapytał. 

 

 

Elesis od pewnego czasu spała, niestety miała zły sen, śniło jej się że Rin zginął, w pewnym momencie obudziła się i prawie natychmiast podniosła. 

- Rin! - krzyknęła. - Hę? Ach... jest na tym szkoleniu... ale na pewno nic mu nie jest? Nie potrafię już rozpoznać do kogo należy dana aura... - powiedziała do siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...