Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Nagle zaczęło się dziać dziwne zjawisko. Gracze znikali z swoich miejsc w których się znajdowali i pojawiali się na głównym dziedzińcu na którym to się zalogowali. Wokoło stała niewidzialna  ściana przez którą nie można było wyjść. Na niebie pojawił się czerwony komunikat który miał kształt diamentu. Pisało tam "Uwaga" pojawiał się i znikał wydając przy tym dźwięk uderzającego dzwona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ehh.... - westchnąłem podchodząc do dziewczyny która ciągle uderzała w ścianę.

- Nie wyjdziesz chyba GM będzie tłumaczył jakiś błąd albo coś - kontynuowałem zatrzymując dziewczynę przed kolejnym uderzeniem w ścianę.

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Jak jeszcze można to ja też chcę dołączyć.))

Nick: Raven

Wiek: 19

Specjalizacja: Miecz

Wygląd:

Master2HQ.png

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Spokojny, opanowany, inteligentny. sprytny

Podstawowe Zdolności:

 

Szybkość: 0/50   5

Zwinność: 0/50 3

Siła: 0/50 2

Witalność: 0/50 2

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 0/50  2

Samoleczenie: 0/50 2

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią0/50 4

 

 

Zdolność własna: 5

 

Krwawe ostrze- Raven tnie przeciwnika po ścięgnach i łączeniach stawów w ten sposób go unieruchamiając na 5 sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał w górę niewiele przejęty wymuszoną teleportacją. Wszak wszystkie znaki na niebie świadczyły o tym, że nie tylko on miał problem, a ponad to, że w końcu ktoś z wyżej postawionych MG coś robił.

Jego uwagę przykuły osoby znajdujące się koło niego. Wnioskując z ich rozmowy byli to niedzielni gracze. Nie żeby się z nich naśmiewał, ale każdy gracz nawet trochę tylko obeznany w RPG zdawał sobie sprawę z podstawowego faktu - w pojedynkę łupy były większe. Zarówno doświadczenie jak i zarobki były dzielone pomiędzy drużynę, więc osoba grająca solo więcej zarabiała.

Z drugiej strony grupy pozwalały na załatwienie większej ilości wrogów na raz i teoretycznie dawały większe bezpieczeństwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Mephisto ma racje, a w razie boss'a będzie rozdzielany i przy takiej walce wy czyli wasze postacie będą w kolejności robiły swoje ))

 

Krew zaczęła rosnąć i nagle zamieniła się w gigantycznego człowieka z kapturem na głowie. Nie widzieliście jego twarzy. Gdy to coś zamieniło się w ludzką postać ktoś krzyknął

- Oh It's a person - Kilka osób obok niego zaśmiało się. Tak czy inaczej nikt nie wiedział co się dzieje.

- Witajcie w mojej grze, nazywam się Kayaba Akihiko. Zapewne zauważyliście brak przycisku wylogowania. Nie jest to błąd, to część tej gry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał zarówno "twórcy" jak i graczy obok. Czy oni do reszty zgłupieli? Taka opcja mogła nie tylko zniszczyć grę, ale cały gatunek jako taki, bowiem system NG nie był jeszcze aż tak popularny a nawet najmniejsze błędy mogły być dla niego bolesne w opinii publicznej oraz graczy.

Co za tym szło, nie było możliwością zwyczajnie uniemożliwić graczom wyjście.

Chyba że..

-... ktoś chciałby was tu uwięzić - dokończył myśl na głos.

W prawdzie był to kiepski plan, bo przecież rodzina mogła za nas wyłączyć NG i było by po kłopocie.

Zatem jaki był prawdziwy plan tego całego Akihiky?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...hej..hej..to chyba jakieś żarty?*Rozglada się i jego ręka była przy swojej broni. Chociaż walki w mieście był zakazane nagle cały świat zaczął się zmieniać. `Brak przycisku wylogowania?`Pomyślał chwile ale nadal miał nadzieje że ja baterie się rozładują to będzie wolny. Mimo to odsunoł się od innych bo w najgorszym wypadku to to nie będzie gra...a nowe życie*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śmierć tutaj powoduje śmierć waszych prawdziwych ciał po przez fale wytwarzane po przez wasze Nerve Gear, usunięcie go nie jest najlepszym pomysłem - Przerwał na chwilę - Z 10000 graczy którzy dzisiaj zaczęli zostało 9848, tym 152 osobom zdjęto ich NG i zginęli na miejscu. - Postać przesunęła ręką przed sobą i pokazały się różne karty na których były pokazane wiadomości z prawdziwego świata. - Warunkiem ukończenia gry jest przejście 100 pięter Aincrad'u. Życzę wam powodzenia wielcy wojownicy - Po czym zniknął, niebo zrobiło się normalne a bariery już nie było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...