Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Genetyczne krzyżówki.


Ukeź

Recommended Posts

(Nie musicie wszystkich poznawać na dzień dobry, możecie zacząć mieszkać i takie tam, spokojnie. Ale jak chcecie to możecie się poznać no XD )

 

Mariel z racji, że żył na uboczu, tuż przy lesie, jakoś niespecjalnie interesował się tym, co działo się w centrum. Zajmował się dzisiaj swoim skromnym ogródkiem, zresztą, jak miał w zwyczaju robić codziennie. Postanowił dziś jednak wybrać się w głąb tej swego rodzaju miejscowości, by zakupić kilka nasion nowych roślinek. A Tak, żeby zapełnić puste grządki. Po drodze usłyszał przypadkiej rozmowę dwóch przechodzących niedaleko stworzeń, najwyraźniej wybierających się do lasu, jak na pierwszy rzut oka ocenił, krzyżówek z psowatymi. 

- Wiesz, ze dzisiaj dostarczają nowych? - To zdanie zawierające słowa klucze zaciekawiło młodego daniela. Są szanse w końcu, że może spotka kogoś nowego ze swojego gatunku, lub pokrewnego. A przynajmniej w większym stopniu uzwierzęconych. Ostatnio zauważył, że znaczna część mieszkańców ma tylko zalążki zwierzęcych cech, więc czuł się dziwnie, będąc cóż, od pasa w dół danielem, mimo, że o nietypowej barwie, bo śnieżnobiałej. Poszedł więc dalej ku centrum, z zamiarem przy okazji, zahaczenia o plac, na którym zawsze zostawiano kolejnych przybyłych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To że żyjemy w zamknięciu, z dala od rodziny i przyjaciół, chyba. - powiedziała i zaśmiała się. - Nie wiem mi się tutaj podoba.

 

 

(( Właśnie, Ukeź, przyszedł mi do głowy pomysł, coś wcześniej zostało wspomniane że może być możliwość grania 2 postaciami, a przynajmniej wydaje mi się że chyba o to chodziło. Otóż Mabel ma brata bliźniaka i tak gupio bez niego trochę. Mogłabym kierować obojgiem? Oczywiście zrobiłabym kp itd~ ^.^ ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W sumie, to chyba mogę zamieszkać obok ciebie-Powiedziała Emily i podeszła do domku obok tego brązowego. Był on czarny. Weszła do środka.

(Ukeź, możesz mi napisać, co jest w środku domku?)

Edytowano przez Tajemniczy Cień
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(( Właśnie, Ukeź, przyszedł mi do głowy pomysł, coś wcześniej zostało wspomniane że może być możliwość grania 2 postaciami, a przynajmniej wydaje mi się że chyba o to chodziło. Otóż Mabel ma brata bliźniaka i tak gupio bez niego trochę. Mogłabym kierować obojgiem? Oczywiście zrobiłabym kp itd~ ^.^ ))

 
(Proszę bardzo, ale musi być ładne KP. Pozwalam na dwie postacie, bo sama zastanawiam się nad drugą, z racji, że lubię prowadzić kilka różnych bohaterów.)
 

 

(Ukeź, możesz mi napisać, co jest w środku domku?)

 

(Raczej sami sobie konkrety możecie wymyślać, byle bez burżuazji jakiejś. Normalny domek, aneks kuchenny połączony z czymś w rodzaju pokoju dziennego, z jakimś stolikiem i miejscem do siedzenia. Kolorystykę sobie też sama możesz opisać. Oddzielna sypialnia z przejściem do łazienki. W sypialni jakieś łóżko, szafka nocna i szafa na ubrania. Łazienka no, jak łazienka.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A, dobra)

Emily weszła do domku. W środku było jasno, bo blask słońca wlewał się przez liczne okna. Mimo ciemnego koloru ścian z zewnątrz, w środku były one w jasnych kolorach. Najpierw poszła do sypialni. Było tam całkiem ładnie, Emily położyła się wykończona na łóżku. Po jakimś czasie postanowiła przejść się po mieście. Wyszła z domu i poszła w jego stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariel zdążył zobaczyć tylko rozchodzące się postaci. Cóż, nie zdążył na sam moment przywiezienia ich, ale wcale nie miał takiego celu, więc raczej go to nie zmartwiło. Zawiedziony był jednak tym, że nie widział znów zbyt wielu bardziej uzwierzęconych istot, a tym bardziej nikogo pokrewnego jego gatunkowi. No ale cóż, mówi się trudno. Odwiedził sklep ogrodniczy i zaopatrzył się w parę rzeczy, po czym postanowił wrócić do swojej chatki. Po drodze jednak zatrzymał się przed pobliską stołówką, zastanawiając się, czy może dziś wyjątkowo nie zjeść czegoś tutaj. Niedługo powinni otwierać, więc cóż, właściwie to mógł poczekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...