Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Genetyczne krzyżówki.


Ukeź

Recommended Posts

Mabel zauważyła że chłopak się zarumienił.

- I do tego jeszcze tak słodziutko się rumienisz - zaśmiała się. Gdy usłyszała, że może usiąść mu na kolanach, ucieszyła się jeszcze bardziej. - Pewnie~ - powiedziała i podniosła się z fotela. Gdy Judas usiadł, Mabel niemal od razu usiadła mu na kolanach. Milusie uczucie... tak w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mabel wtuliła się w Judas'a, bo w sumie tak było miło i tyle.

- W sumie... Rodzinę mam całkiem spoko. Rodzice są normalni, czasem surowi czasem nie, ale raczej traktują mnie zwyczajnie. No i mam brata bliźniaka, który jest taki jak ja~ Też jest pół lisem. - zaśmiała się. - W sumie to spoko rodzinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Moja postać zagadała do kogoś, kto na to nie odpisał, nie mam jak nim sterować xD Mieliście się na razie poznawać itd, spokojnie, potem ruszę dalej z jakąś akcją, ale no, nie chcę np. przerywać zaczętych rozmów itd, bo to zazwyczaj głupio wychodzi potem ._. ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wybaczcie moją dotychczasową nieobecność. Powód? Próba nadrobienia zaległości w szkole, które narobiłam sobie przed przerwą świąteczną. Gdy zaliczę resztę przedmiotów, znowu zacznę tu pisać, czyli mniej więcej w poniedziałek lub wtorek. Jeszcze raz przepraszam.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...