Skocz do zawartości

Big Macintosh


Geledrin

Recommended Posts

Gość Iluandar

Big Macintosh- love him :D Kwintesencja stoicyzmu i prostoty. Fajnie by było gdyby było go więcej w serialu, jednak wtedy może nie byłby taki... "Macintoshowaty" że tak ujmę. Eyup i nope są legendarne ;)

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Iluandar

Hmmm co racja to racja, chociaż szczerze mówiąc wolałem go w odcinku "Ponyville Confidential". Jego wypowiedź była bardziej... żywa i twarda. Jako że wszyscy dzielą się obrazkami naszego kochanego Big Maca, też postanowiłem podzielić się bardzo skromnymi znaleziskami które zwróciły moja uwagę. Niestety nie potrafie wystawiać obrazów w poście więc zadowolcie się linkami :Dhttp://th04.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/153/0/b/big_brother_macintosh_by_mirelmture-d3hwqux.png -> so cute :)http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/071/0/f/big_macintosh_is_watching_you_by_atomicgreymon-d3bg4nr.png -> nie wiem czemu, ale przykuło moją uwagę.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Uwaga! Aby trochę rozwinąć ten temat zaprosiłem Big Macintosha, ponieważ zostaliśmy brutalnie wyproszeni z offtopu (to wszystko przez te kapitalistyczne amerykańce, na pewno przez nich!), tak więc...

Mam zaszczyt ogołocić, że ten temat od dziś uznaje się za Forumową Stolicę Cydru!

Eyup

Big Mac powoli znosi tu wyeksmitowane beczułki cydru, i oficjalnie rozpoczynam kolejną serię pytań i odpowiedzi do B.Maca.

(Big Macintosh i Clouds Slasher stuknęli kuflami i wypili cydr)

Bardzo zachęcam do wstawiania kolejnych artów, zadawania pytań, lub po prostu dobrej zabawy i ciekawych komentarzy. Przy okazji...

(Clouds robi minę starego mentora)

Każdy kto o cydr poprosi, otrzyma go. End.

Link do komentarza

Ee.. Nope

Sądzę że BM chciał powiedzieć że lepiej radzi sobie z chomątem i pługiem, niż z jakąś kolejną magiczną maszynerią, od jednorożców... Te ich metody uprawiania pola są raczej nieekologiczne (sami widzieliście wyciskarkę cydru, więc wiecie jak dymi)... Mam rację Big Macintosh?

Yeep

A tu masz cyder za odważne pytanie :cydr:

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...