Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

Lekcja nie sprawiły mi większej trudności. Jak to w zwyczaju na początku była integracja i zasady. Ja mimo wszystko wolałem pozostać w cieniu. Gdy wyszedłem na dwór zobaczyłem samice i samca z mojego stada. Zacząłem obserwować ich z bezpiecznej odległości. Nawet we własnym stadzie mam problemy z integracją. W końcu zdobyłem się na to by podejść. - Witam. - Odgarnąłem włosy a w mojej głowie gnieździło się polecenie ucieczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miło spotkać innych członków stada. Czuję się pewniej w grupie którą znam. I w futrze... ale da się wytrzymać w tej pozie. - Zignorowałem krzyk z okolicy uznając go za żart. - Powinniśmy z reguły trzymać się razem... - Serio to powiedziałem? - W grupie łatwie a my znamy swoje zapachy i tak jest bezpieczniej. Jestem Dorian swoją drogą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnęła się miło do chłopaka, który do nich podszedł. Widziała go wcześniej w bibliotece. 

- Sophie - właśnie chciała się zapytać o ich imiona, własne stado a nawet tak prostej rzeczy nie wie. Nie powiedziała też nazwiska, które było zbędne, tylko by zaspokoić ludzką dokumentację. 

Tak przy okazji była ciekawa książki jaką wcześniej czytał Dorian, ale nie miała śmiałości by wtedy spytać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością gdyby miała ogon zamachałaby nim wesoło, ale cóż w postaci ludzkiej był on zredukowany, a gdy jest wilkiem również brakuje sporej jego części. Skinęła uprzejmie w stronę Doriana, jakby chcąc odwzajemnić te miłe słowa, niestety ludzka mowa ciała była bardzo ograniczona. 

Przejechała dłonią po lnianej torbie, szarej, nudnej, ale dla Sophie wystarczająco prostej by mogła spełniać swój obowiązek i w pewnym sensie ładnie wyglądać. W sumie mogła co na niej wyszyć, a książka do robótek ręcznych gdzieś jej się pokazała gdy była w bibliotece.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...