Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

Sophie rozejrzała się za miejscem siedzącym. Pomysł biegania był kuszący, ale wolała to robić na dobrze jej znajomych czterech łapach z dodatkiem polowania. 

- Ja sobie odpuszczę póki co... - odmówiła grzecznie, siadając na jednej z ławek przed szkołą. Podkuliła jedną z nóg do siebie obejmując ją ramieniem. Wolała teraz nie przemieniać się w wilka, koniec szkoły pełno nastolatków mogło sie teraz kręcić po lesie. Była głodna, wyciągnęła jabłko z torby. Skrzywiła się widząc owoc, kawałek świeżego mięsa z pewnością byłby lepszy, ale zęby w jakie wyposażony był człowiek słabo znosiły radzenie sobie z surowym mięsem. Ugryzła kawałek, powoli go przeżuwając, może jednak przemienieni sie w wilka byłoby lepszym pomysłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja też raczej sobie odpuszczę... - Stwierdziłem na propozycje biegania. Kręciłem się chwile zastanawiając się się czy na pewno odmowa to był dobry pomysł, kiedy zobaczyłem Sophie. Chyba nie smakowało jej jabłko. W sumie się nie dziwie, jesteśmy przyzwyczajeni do jedzenia mięsa. Spokojnie usiadłem obok niej. - Smacznego. - Uśmiechnąłem się delikatnie - Chociaż widzę że ci nie za bardzo smakuje... chcesz kanapke z wołowiną? Mam kilka i chętnie się podziele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem....

Imię i nazwisko-Ciel Phantomhive

Płeć-Mężczyzna

Wiek-16

Charakter-Cyniczny,podły i ponury.Samotnik.

Wygląd-

Wzrost:174

Kolor włosów:Czarny

Oczy-Prawe oko czerwone,lewe zielone

Sylwetka-Umięśniony,szczupły

Ubiór-Przepaska na prawe oko (By inni nie widzieli jego czerwonego oka.),Czarna kurtka,spodnie szare,trampki czarno-niebieskie

Przekłute uszy.

Stado-Nie należy do żadnego ze stad

:D

Spóźniłam się ;-;

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...