Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

/ Hej, hej. Spokojnie. Ludzie. Przepraszam, że wyjdę na zrzędliwą osobę, ale proszę przystopujcie. Rozumiem zabawa zabawą, kto jej nie lubi ? Bardzo dobrze, że wątek cieszy się popularnością, ale póki co widzę tutaj okropny spam. Wręcz zasypujecie go postami, które można ładnie rozbudować i aż tak nimi tego nie zapychać. Powstaje chaos nie tylko psujący cały wątek, ale i uniwersum w jakim gramy. Przystopujcie. Pamiętajcie o zasadzie choć trochę rozbudowanych wątków.

Przepraszam, też z góry właściciela tematu, że się wtrącam w ogarniecie nieswojego wątku, ale widząc to wszystko aż się odechciewa coś pisać. 

 

Zdjęła torbę z ramienia  by mogła zostać odłożona na ziemie i dając więcej wolnego miejsca dla Doriana, i niej samej. Zmrużyła oczy, obracając jabłko w dłoni. 

- Podziękuję, trzeba w życiu spróbować wszystkiego... nawet jabłka .- powiedziała, biorąc kolejny kęs, po dłuższym namyśle nawet nie było złe. Po chwili jabłko było zjedzone do połowy. Przyjrzała się Dorianowi, miała nadzieję, że się z nim jakoś dogada. Wyglądał na spokojnego. 

Sięgnęła do torby, po zeszyt, a raczej notatnik. Trudno było powiedzieć, miał twardą, lekko wyblakłą okładkę. Wzięła pióro, po czym spojrzała znów na Doriana:

- Jeśli mogę się spytać, co czytałeś w bibliotece? - powiedziała dość niepewnie. 

Edytowano przez Dżuma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Kolor zarezerwowany jest dla adminów i po co takie to wielkie? Sformatuj ten tekst)) 

Spóźniłam się z moją postacią :((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Co to ma wspólnego? I tak powinnaś to sformatować)) 

Sformatowałam ;-; Ale czy mogę moją postać ,,wtrącić;; do opowiadania? :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...