Skocz do zawartości

Wyraź swoją radość na temat serialu i fandomu ^^


Gość

Recommended Posts

Przeglądam te tematy i nic fajnego nie widzę. "Co was denerwuje w serialu", "Co was wkurza w fandomie" itp. Pomyślałem sobie, że każda osoba przepełniona radością i miłością do tego fandomu powinna to wyrazić. Bo nic tak nie pokrzepia serc jak radość innych ludzi ^_^ Tak więc może ja zacznę, uwielbiam was wszystkich, za to, że po prostu jesteście ^3^ Dajecie dowód na to, że mężczyźni (i dojrzałe kobiety) potrafią cieszyć się z takich niewinnych rzeczy, nie przepełnionych wulgaryzmami, agresją itp. Część z was tworzy muzykę, którą zachwycam się po dziś dzień, oraz rysunki, arty, które mam w swoim (ukrytym) folderze. Jeszcze raz, dziękuję za ten wspaniały czas spędzony przy kucykach, ani jedna sekunda z nimi nie jest straconą :3 (Słodycz w tym momencie zalała mi monitor, co robić?)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

.

.

Tak więc może ja zacznę, uwielbiam was wszystkich, za to, że po prostu jesteście ^3^ Dajecie dowód na to, że mężczyźni (i dojrzałe kobiety) potrafią cieszyć się z takich niewinnych rzeczy, nie przepełnionych wulgaryzmami, agresją itp. Część z was tworzy muzykę, którą zachwycam się po dziś dzień, oraz rysunki, arty, które mam w swoim (ukrytym) folderze. Jeszcze raz, dziękuję za ten wspaniały czas spędzony przy kucykach, ani jedna sekunda z nimi nie jest straconą :3 (Słodycz w tym momencie zalała mi monitor, co robić?)

 

Nie no, dzięki też cię lubię. Generalnie lubię i szanuję was wszystkich bo siedzimy razem w tym bagnie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam podoba. Może nie jestem jakiś euforyczny (DIBS BEDORA :-DDD), ale podoba mi się w fandomie i cieszę się jak jakieś fajne arty, animacje czy dobra muzyka do mnie dojdzie. Kuce zjadły mi mózg i pomimo tego, że do dziś nie obejrzałem ostatnich 4 (może 5?) odcinków ostatniego sezonu to nigdy się od nich nie uwolnię. Więc nie zamierzam z nimi walczyć tylko się pocieszę z fajnych rzeczy, które mnie spotkały i poszerzonych horyzontów. I jeszcze ton fanfików, nie można zapomnieć o fanfikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją radość. Pozdrawiam rosiczki, koty i redakcję  :fluttershy4: . A tak w ogóle to kocham ten fandom! Kocham fanfiki! I kocham wystawiać im negatywne opinie! Uwielbiam się nad nimi pastwić, patroszyć i bić niegrzecznych pisarzy. Jestem taka szczęśliwa <3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraź swą radość, ok...

 

 

Cholera, właśnie uświadomiłem sobie że w tym roku miną trzy lata, jak siedzę w tym bagnie, bagnie które które dostarczyło mi sporo

radości... no powiedzmy oraz które mnie zdeprawowało(w pozytywnym sensie, to tak można?). Więc wyrażam swą radość głośnym i gromkim: YAY! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja ludzka:

https://www.youtube.com/watch?v=y_sl2XLV2W8

 

Wersja kucykowa (punkt dla każdego kto się domyśla  :cheese: )

GOTCHA! Myślałeś, że to Pony Swag, prawda?

:pinkiep:

https://www.youtube.com/watch?v=DLTZctTG6cE 

No dobra, masz mnie, nie byłbym sobą gdybym tego nie wrzucił...

https://www.youtube.com/watch?v=p1HZp4ClFXY

 

Cieszę się, że jestem w tym fandomie, cieszę się jeszcze bardziej, że wróciłem do niego nieco ponad rok temu, a już w ogóle mogę skakać z radości, że ponownie zapłonął we mnie ogień i dołączyłem do tego forum i wybieram się na pierwszego w życiu ponymeeta, żałuję tylko, że wszystko to nie wydarzyło się szybciej, że zmarnowałem tyle lat na biernym przyglądaniu się poczynaniom fandomu, oraz szkoda mi bardzo, że opuściłem go na ponad 10 miesięcy swego czasu.

Edytowano przez BronySWAG
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że to tylko kolejny serial, który po obejrzeniu kilku odcinków pójdzie w zapomnienie. Po kilku miesiącach mam pewność, że to jedna z najlepszych rzeczy jaka mi się w życiu trafiła. Jakby ciężko nie było, to ten mega przesłodzony świat zawsze podniesie na duchu. Postać Rainbow Dash dała mi sporą dawkę motywacji do treningu, na co dzień jestem w dobrym nastroju. Jak dziwne by to nie było dla innych ludzi, to nie ma takiej mocy na tej planecie, która sprawiłaby że przestanę oglądać MLP. Trzeba się skupiać na tym co łączy ludzi, a nie na tym co ich dzieli, szkoda że tak późno to zrozumiałem. Ostatnio wesoło nie było i ten serial pomógł mi dojść ze sobą do ładu, moja radość nie ma więc granic. :twilight2: Fandom też jest spoko. :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...