Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kuracyja

Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe

Recommended Posts

Ja już się ustosunkowałem wcześniej na temat gry z gimbazą. :cyg:

W każdym razie, tak jak pisałem na /sb/, życie zweryfikowało moje plany na najbliższe soboty, więc nie byłoby mnie, nawet gdybym dostał taki team, jaki by mi odpowiadał.

• Upvote 1

Ja już się ustosunkowałem wcześniej na temat gry z gimbazą

Powiedział gimbazalista :cyg:

Ja pierdzielę, jaki chaos na drabince, nie lepiej było rozlosować kto ma dziką kartę w pierwszej rundzie i nie robić jakichś cudów na kiju, z których wychodzi, że Ekipa I gra najwyżej dwa mecze?

Guest ChrisEggII

W każdym razie, tak jak pisałem na /sb/, życie zweryfikowało moje plany na najbliższe soboty, więc nie byłoby mnie, nawet gdybym dostał taki team, jaki by mi odpowiadał.

Czy ta "weryfinakcja planów życiowych" nie nazywa się przypadkiem AdamSkanD?

eac4494e7e.jpg

LkvgmyE.jpg
^ THIS XDDDDDDDDDDDDDDDDD :x

Also, skoro Arłok nie może w tę sobotę, to teamme 2 dostaje kogoś w zastępstwo czy wygrywamy i już?

W tę sobotę będę mógł grać dopiero od ok. 22. Wcześniej będę poganiał niewolników w kopalni oldfagium. I godzinę wracał do domu swoim R-34-85.

Edited by Warmen

Guest ChrisEggII

Solaris ma rację, obecny układ jest przynajmniej dziwny. Wychodzi na to, że nasza drużyna będzie grała ledwie 2 mecze, podczas gdy ekipom II-V może się trafić gra w 7 spotkaniach. Rozkład powinien być opracowany na nowo.

Edited by ChrisEggII

No to skoro Arłuk nie ma, a Warmłot będzie mało osiągalny to można grać w dwóch :P No, chyba że Cahur też zwieje :P

Also, w takim przypadku posiadania mało "parzystej" ilości drużyn, to chyba lepiej było rozegrać ligę, podczas której najgorsza drużyna by odpadła, a pozostałe 6 by trafiło do pucharówki i tak dalej i dalej.

Edited by Niklas

Czy ta "weryfinakcja planów życiowych" nie nazywa się przypadkiem AdamSkanD?

więc nie byłoby mnie, nawet gdybym dostał taki team, jaki by mi odpowiadał.

No to skoro Arłuk nie ma, a Warmłot będzie mało osiągalny to można grać w dwóch :P No, chyba że Cahur też zwieje :P

Also, w takim przypadku posiadania mało "parzystej" ilości drużyn, to chyba lepiej było rozegrać ligę, podczas której najgorsza drużyna by odpadła, a pozostałe 6 by trafiło do pucharówki i tak dalej i dalej.

Sam będziesz mało osiągalny, Gimlas :v

Wytłumaczę to teraz ładnie tak - jak wszystkim pasuje to możemy rozegrać nasz mecz później, jak nie, to pierwszy będzie we dwuosobowych składach x3

To się zrobi ewentualnie ten pierwszy mecz 14. A drugi 21. I Arłok będzie mógł grać, no chyba, że znowu "życie" mu na to nie pozwoli.

Solaris ma rację, obecny układ jest przynajmniej dziwny. Wychodzi na to, że nasza drużyna będzie grała ledwie 2 mecze, podczas gdy ekipom II-V może się trafić gra w 7 spotkaniach. Rozkład powinien być opracowany na nowo.

Ja pierdzielę, jaki chaos na drabince, nie lepiej było rozlosować kto ma dziką kartę w pierwszej rundzie i nie robić jakichś cudów na kiju, z których wychodzi, że Ekipa I gra najwyżej dwa mecze?

Zgodnie z prośbą, wprowadza się propozycję Niklasa (liga) i potem pucharówkę.

• Upvote 2

To zatem jak wyglądają teraz mecze ligowe? :wow:

Tak:

7bd1f29ede.png

11.04 dwie kolejki, bo w Wielką Sobotę nie będziemy grać. Połowę z rozgrywek z tego dnia mogę przenieść na inny termin.

• Upvote 2

W temacie pisze marcowe, a tutaj są też terminy na kwiecień, żądam wyciągnięcia konsekwencji i ukarania warnem, za mylący temat :rd8:

Edit: 
Mecze będą streamowane przez Kure?

Edited by Kruczek

W temacie pisze marcowe, a tutaj są też terminy na kwiecień, żądam wyciągnięcia konsekwencji i ukarania warnem, za mylący temat :rd8:

Edit: 

Mecze będą streamowane przez Kure?

Nazwa zmieniona, a co do streamu... chyba tak.

Mnie dzisiaj nie będzie (popołudniowa zmiana, w najgorszym wypadku będę koło północy) i od razu mówię, że za tydzień mam tak samo,dalej w marcu już jestem osiągalny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...