Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: karciane żyro, masz serce w kształcie winogrona? I jest ono może czarne jak sieci Ungolianty?

A: afgański dżunglownik pospolity typu kałasznikowatego

S: a mówiłem Ci żebyś nie pocierał oczu brudnymi kopytami bo wda się zapalenie spojówek

U: dalej chodzi mu o te ciastka. A wyobraź sobie że w tłusty czwartek pościłem, zaraz ch***a przecież jestem ateistą, pościłem to złe słowo - poprostu nic nie jadłem :D Ciastek Zirathelu Ci nie dam już, bo nie mam.

 

10 minut temu Zirathel napisał:

N: Czemu cały czas myślę o ciastkach do komputera xD

nie dziwota jak myślisz o czymś/o kimś tak nierealnym jak księżniczka nocy to i Ci do głowy przychodzą takie pomysły

10 minut temu Zirathel napisał:

S: To po prawej też fajne

wiem, bo to logo UCS z serii earh 2140 - 2160

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Szanuję każdego kogo nazwa zaczyna się na "Z", bo ciężko z tego potem wyjść, by dobrze brzmiało

A: Ranga lepiej to podsumowuje :youdontsay:

S: I am the nightmare that replays in your head. I am the shadow lurking under your bed. (Kto kojarzy? :cheese:)

U: Za długo siedzi na internecie... Chwila... To tak jak ja! :wow:

Edytowano przez Mielcar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Nick co prawda prosty, ale jakoś kiepsko brzmi. Dobry materiał na nazwisko

A: Słodka Derpy z muffinką, bardzo ładny

S: Taki średniej jakości art, bodajże z painta.

U: Bardzo dobry człowiek, ostatnio rozmawiam z nim, naprawdę szanuję tą osobę, warto się z nim zaprzyjaźnić :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, brzmi jak zirathel, wygląda jak zirathel. No i to  by było na tyle.

A: Fafny, furraśny *głaska* taki do miziania troszku.

S : Podoba mi się, ale jest już trochę nudna i mdła. >:c 

U : Jeden z moich ulubionych ziomeczków i w ogóle bardzo się lubimy, tylko się wstydzi i się do tego nie przyznaje.

tu są dowody 

4.12.2016 at 23:39 Zirathel napisał:

U: Mój kochany kot :rainderp: 

meow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najsuper nick, obrazuje całokształt egzystencji, piękne

A: Mrreww, ładne

S: Też bardzo supi :lunaderp:

U: Najlepszy kotek, cheerleader'ka... osoba o wszechstronnych możliwościach <3 Ona to już wie jak ją uwielbiam :3

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N :Z-I-R-A-T-H-E-L <- nie wiem co mi to dało i tak brzmi przeciętnie

A : Zawsze będę tu widzieć piesko furka, i będę go głaskać.

S : Sombra, fajny, różowo pomarańczowo czarny. Ogólnie to fajny różowo pomarańczowo czarny.

U : MÓJ KOCHANY KOT

6 minut temu Zirathel napisał:

 

U: Nie znam, zachowam kulturę i nie napisze nic :v 

on miał na myśli

11.12.2016 at 15:24 Zirathel napisał:

 

U: Nie znam, tylko kojarzę. Z niewiadomych przyczyn lubię

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest ok, ale moim zdaniem poprzednie były lepsze.

A: Ładna Lyra.

S: NMM i Luna zawsze spoko są :enjoy: 

U: Hmm, albo nigdy nie gadaliśmy, albo było to bardzo dawno temu, ogólnie spoko Pegasis :brohoof: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Bip, Bip.

A: Śliczna Rarcia

S: Twilight w skarpetkach, a obok profilowe, może być

U: Osoba znana mi dobrze, dobry człowiek. Dość stary jak na średni wiek bronies, ale dzięki temu ma u mnie większy autorytet.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bezapelacyjnie świadczy o polskości. Zaraz jest to jego imię co daje trochę informacji.

A: Skoczek narciarski, zapewne Żyła. Nie wiem tylko, kto go puścił w takich warunkach.

S: Typowo Ziemowitowa.

U: Myślę, że każdy go kojarzy (a tam kojarzy, każdy go zna!). Opiekun działu= +10 do popularności. Poza tym aktywny i miły, choć zdarza mu się tracić nad sobą kontrolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wikipedia mówi, że to jakiś cudzoziemiec, czy osoba niemówiąca po hiszpańsku :huhwha:

A: Sunset <3  

S: ~Brak~

U: Obserwujemy się, chociaż za bardzo się nie znamy, ale ogólnie to uważam za miłą osobę, także... No :P 

Edytowano przez Redeline
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Redeline, nie wiem co to, ale wzbudza we mnie jakąś dziwną sympatię. Ciekawe, po w pisaniu wyskakuje mi jakaś magna. Jestem zaskoczony...

A: Nie wiem, nie podoba mi się. Chyba dlatego, że nie lubię jak faceci do mnie mrugają. To była by niezręczna sytuacja. 

S: Co te maruhaniony robią z ludźmi. Potworne.

U: Coś tam widuje, taka pozytywna osóbka. No ale nie miałem okazji bardziej poznać.  Lubi jakieś bajki dla małych dziewczynek, co jest dla mnie zupełnie nie zrozumiałe. (Kucyki są animacją, dla prawdziwych mężczyzn) 

Pozdrowiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo oryginalna, zostaje w głowie, i ciężko się jej pozbyć. 

A: Nadal nie wiem gdzie on ma uszy, chyba że tak się urodził...

S: Wygrałem z nim, o to kto pierwszy mrugnie. Sombra jednak nie jest taki dobry!

U: Bardzo ciekawy osobnik. Naturalny mieszkaniec forum. Godny by go poznać i zapamiętać jego złożone opinie na temat świata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mielonka + car

A: Just typical Derpy

S: They see me rollin'

U: Niedawno się zarejestrował i podobno żałuje, że nie zrobił tego wcześniej, ale gratuluję wyższości repek nad postami :v

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal myli mi się z jakimś kucykiem. Sam nick bardzo fajny, dość oryginalny, nie spotkałem nikogo z podobnym.

A: Nawet spoko arcik z Lyrą.

S: Gif z Lyrą czeszącą włosy. Przynajmniej jest zapętlony.

U: Mój sioster, bardzo spoko ziomek. Można z nim pogadać, nawet spoko pomysły ma, szczególnie z robieniem herbaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

N: Nie chcę obrazić użytkownika, ale chyba on sam zdaje sobie sprawę jak głupi jest ten nick, połączenie wulgarnego słowa ze zwierzątkiem Gronostajem. Miało być śmiesznie, a wyszło jak wyszło.

A: Postać z Fault, ładnie się prezentuje, podoba mi się ten avatar, chociaż przyzwyczaiłem się do poprzedniego z zergiem.

S: Nie wiem jak to skomentować, jedno zdanie wpisane na odwal się.

U: Znam już ponad rok, można z nim pogadać o wszystkim i o niczym, powyzywać cały świat i siebie nawzajem, ogólnie na plus, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Maniek, dość prosty, ale podoba mi się.

A: Zapewne jakaś postać z mangi czy innego animę. Nie oglądam anime, ale mam w planach obejrzeć coś z tego i przekonać się o co taki hałas

S: Zapewne również z Anime. Całkiem mi się podoba, chociaż jak na nią dłużej patrzę to mam takie dziwne uczucie.

U: Miłośnik Magów i Animów, od niedawna bode, całkiem dobrze spisuje się na swojej funkcji. Lubię tego gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ziemowit. To jest... To imię. Oryginalne swoją drogą.

A : Skoczek, z tego co wiem to uwielbia skoki także nie dziwi mnie ten avatar, ale lepsze były pociągi D: 

S : Bogactwo...

U : Ziemowit jest w porządku, lubimy się i wgl. także jest super. Można na niego liczyć~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Ziratel, mrocznie.

A: Jakiś poni trochę dziwny

S: Pożar paczałek Sombry

U: Ostatnio trochę mi podpadł, ale trochę go szanuję. Trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel wyklęty przez Pyrokara, szkolony przez ognistego smoka, dworzanin Irdorath

A: dalej nie wiem jak ta postać się nazywa... ale mam tu pewien środek perswazji:

Spoiler

 

S: Sombra czekający na wizytę u oczologa

U: spoko gość. Postań w jego avku najwyraźniej się nie nazywa/nie ma imienia... lubi ciastka ale tylko te z dodatkiem łyżki wody i lsd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Raczej nie ja pierwszy przeczytałem za pierwszym razem Izrael...

A: Dzikie to, nieznane, ale za to ładne 

S: Jakiś cytat i ten obrazek... chyba skądś go kojarzę... a no tak mam go na ekranie startowym na telefonie :v

U: Lubie go, bardzo fajna i miła osoba, z którą da się pogadać. Z tego co wiem lubi on moją wyobraźnię... ciekawe czemu :spitfire2:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: aleja dąbrowskiego, nie słyszałem o dobrawskim :D

A: pewnie jakiś jegomość którego powinienem pamiętać z lekcji historii ze szkoły... ale nie pamiętam xd

S: czy to flaga konfederacji?

U: co nieco kojarzę, jednakże to nkwd w tytule usera niezbyt mi się podoba, gdyż brat mojego dziadka zginął z ręki ludzi należących do tej organizacji :(

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pewnie chodziło po prostu o tamtą wiewiórkę a tu męczą cie czipami co nie?

A: Stary avek powrócił raz jeszcze!

S: Zastanawia mnie co to ten monolit

U: No cóż. Trudno mi cokolwiek tu powiedzieć bo niby go kojarzę ale mało o nim wiem. No ale aktywny w porządku użytkownik forum więc nie mam przeciwwskazań

 

PS: Mojego pradziada niemcy trzymali do budowy kolei. Drugiego ścigało NKWD a jeszcze inny członek mojej rodziny przepadł jak kamień 22 czerwca 1941 jak wpakowali go na front ruskie Miał niefarta mieszkać na byłej granicy z polską). No cóż mimo to lubię Sowieckie klimaty etc w internetach co nie znaczy jeszcze że popieram działalność NKWD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...