Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Zawsze źle wymawiam w myślach, najgorzej jest przy "rlix". Ale szanuję, nigdzie w internetach nie widziałem identycznego.
Avatar: Rarbow Dashity. Chyba najlepszy design z tego odcinka, wygląda całkiem spoczko. Ładna jakość i pasuje do kółeczka.
Sygnatura: HOOFSIES. Nie chcę na twarzy, ja chcę przybić :wrWgR:

 

beb18ac2af.jpg


User: Ciągle mi się myli i nie mam pojęcia jaki dział prowadzi. Ma ciekawy spis ulubionych postaci. O ile dobrze kojarzę, to już się z nami żegnał ale potem jednak nie? Możliwe, że to był on :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczuś, Kruczek, ojaaa, lubie kruki

A: Bardzo ładnie i klimatycznie narysowany w ciekawym stylu, Biskup się postarał :x

S: Ayyy... Dashie <3 ;-; 

U: Ile to już lat? Dayum, czas leci, ale na szczęście niektóre osoby zostają na tym forum na dłużej i się z tego cieszę 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak ten kamień szlachetny

A: Te włoski zajmują większą powierzchnię avka niż twarz Lyry

S: Telefon

U: Kojarzę, ale nie mieliśmy jeszcze okazji, żeby się lepiej poznać. Mimo wszystko wydaje się miłym userem

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak to mówią, możesz być kimkolwiek chcesz, a więc została smutnym chłopcem. Pewnie stoi za tym jakaś wzruszająca historia.

A: Gradka dla fanów Lyry. Bardzo fajna praca, chociaż nie mam pojęcia kto ją robił, a szkoda bo oczy są bardzo ciekawie zrobione, choć prosto.

S: Luna (Zaraz poniaczowi puryści się czepią. że Ninghmare Moon ) , Luna i jeszcze raz Luna. Choć na pierwszy raz myślałem, że N. Moon, Twilight i jedna z tych sióstr pegaz....

U: Wygląda na to, że jest ona naprawdę smutnym chłopcem. Nie wiem czy mam dość odwagi by pytać o co chodzi.   Nale mam nadzieje, że wróci wszystko do normy. XD 

Edytowano przez Curtiss
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: WilkU było lepiej

A: Nie przepadam za tą postacią

S: Hmmm, nie przypadł mi do gustu komiks. A cytat poniżej dosyć zastanawiający

U: Nie miałem okazji jakoś bliżej poznać, ale raczej jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: NIe mam pojęcia co oznacza, ale fajnie brzmi. Zmylił mnie, do poprzedniego się zdążyłem przyzwyczaić, a jak widzę ten to się czuję tak dziwnie jakoś. Ogólnie ładnie brzmi i wygląda, więc na plus.

A: Chyba śpiew, a śpiew to wyraz nieskrępowania i wolności, do tego całość ładnie wygląda, więc pozytywnie :)

S: Komiks jakiś, dość ciekawie narysowany więc spoko.

U: Pisałem parę razy z userem, wydaje się dość fajnym, pozytywnym i szczerym człowiekiem :)

 

 

Edit: @Ziemowit mnie uprzedził.

 

N: dobrze się kojarzy, fajnie brzmi i już się przyzwyczaiłem. Na plus.

A: Estetycznie sprawia fajne wrażenie, wydaje się trochę mhroczny, ładnie narysowany. Lubię takie pociągi :)

S: Like a Boss ;)

U: Z tego co kiedyś pisałem z nim, odnoszę wrażenie, że bardzo fajny i ambitny człowiek (oby tak dalej :) ). Dużo działa, kraj jest z niego dumny :). Potrzeba Nam takich ludzi.

Edytowano przez Michalski9
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Gosia+Ela

A: Rozmazany żółwiu. Nie lubię rozmazanych avków

SL Dwa żółwie w kolorkach, niezbyt miłych dla oczu

U: Posty głównie w offtopie, więc raczej ciężko opisać tego usera. Nie jest taki najgorszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Jego imię, to jedyna osoba , którą znam z takim imionkiem ~

A : PĆĄG!

S : Ahh, jak ja nie lubię jak coś jest ukryte w spoilerze, sygnaturki powinny być widoczne :c ale ten napis tvp mnie uwiódł 

U : Naprawdę fajny user i godny zaufania, można z nim fajnie porozmawiać, polecam~

31 minut temu Curtiss napisał:

Pewnie stoi za tym jakaś wzruszająca historia.

Wygląda na to, że jest ona naprawdę smutnym chłopcem. Nie wiem czy mam dość odwagi by pytać o co chodzi. 

Jakaś sierota zamiast tytułu zmieniła nick :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Czemu smutny? Życie jest piękne



żartowałem

A: Lyra egzorcysta

S: Mroczna

U: Miła, godna zaufania, rzadko zdarza się poznać taką dobrą osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Nasz Ziemek, aka ,,kiedy twoje imię jest tak oryginalne, że nie potrzebny ci nick"

A : Bing Bing Bong~

S : Tak wyglądał Ziemowit kiedy został opiekunem, rzez jasna.

U : 1010 Jaka ładna liczba postów ~ I dużo repek, szanuję bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie mam pojęcia czym spowodowana została ostatnia zmiana nicku, może to zimowa chandra, a może coś innego...?

A: teraz już wiem :D że to Lyra, Lyra z kwietnikiem na głowie, wygląda tak jakby spełniała jedno ze swoich marzeń i mimo anatomicznych utrudnień stała na dwóch nogach.

S: to co ten kuc na środku obrazka przeżywa każdej nocy przeraża nie jednego mieszkańca Equestrii. 

U: nie miałem okazji pisać, nie zbyt dobrze też i znam. Wydaje się być spoko userem, nie szukającym zaczepki ani zwady. Nie wiem czemu posmutniał ostatnio, ale jeśli mu to coś pomoże to pozwolę go sobie pocieszyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ziemowit napisał:

U: Posty głównie w offtopie, więc raczej ciężko opisać tego usera. Nie jest taki najgorszy

Eee... jestem kobietą, więc chyba "tę userkę" i "taka najgorsza"- no, sora, ale czuję się depresyjnie i wszystko mnie wk:flutterage:wia!

 

N: Chip i Dale

A: Dobrze dobrany do nicku, którego genezę prawdopodobnie rozkodowałam

S: Telefon

U: Jest ok, miły user. Nie ma czego ująć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Smutna Cass :fluttercry2:...

A: Bardzo ładny arcik, ciekawie wyglądająca Lyra, jej barwy jakoś nie dają po oczach

S: Mroook

U: Porządna, miła, dobra, jedna z najfajnieszych osób jakie poznałem na tym forume

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Smutek – negatywny stan emocjonalny, charakteryzujący się poczuciem krzywdy i cierpienia. /... (Wikipedia)

A: Lyra... postać nieco intrygująca... i dlaczego fandom sądzi że ona coś wie o człowiekach. A na avku... cóż patrzy spod oka na zbliżający się do niej podmuch wiatru, który nieuchronnie potarga kwiaty w jej włosach.

S: Equestria nocą...

U: nie wiem co sądzić, nie znam zbyt dobrze...

 

3 godziny temu GosiElla napisał:

A: Dobrze dobrany do nicku, którego genezę prawdopodobnie rozkodowałam

podzielisz się wynikami swojego rozkodowywania? bo ciekaw jestem...

 

30.01.2017 at 03:22 Zegarmistrz napisał:

U: Stosunkowo świeża osoba - 2-3 miesiące stażu?

Niestety tak się zdarzyło że padłem ofiarą awarii forum (jak z resztą wielu) w wyniku której musiałem konto założyć jeszcze raz. Większość zawartości udało się przywrócić. Na forum jestem coś pod dwa lata...

Edytowano przez Chip
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip jak Chip co tu duzo pisac :D

A: To jest Chip prawda? Przyczajona wiewiórka agent : )

S: Niestety .. jestem mobilnie.

U: O Ile sie nie myle stary uzytkownik forum, hmm .. kurcze no nie przyszlo Nam sie poznac wiec co moge napisac :/ sympatyczny czlowien na pewno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciastek. Zawsze mi się kojarzył tylko z tym avatarem, tak jakby to była jego ksywa, a nie wiem jak powstał ten nick, ale nie przepadam za ciastkami. c:

A: krążą plotki, że to ten właśnie użytkownik jest, ładnie wygląda tak biało czarne. 

S: Nie ma /nie widzę. 

U: Jejku, ja nawet za dobrze go nie kojarzę, ale sprawia wrażenie naprawdę fajnego ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy... Tzn. Smutny Chuopiec - fatalny nick, za długi do pisania i taki trochę nijaki. No i po co zmieniać coś co było dobre. 

A: Ładna Lyra. Prezentuje się całkiem estetycznie.

S: Wiedźma Księżycówka w trzech odsłonach. 50 Twarzy Nightmare Moon? Tak średnio podoba mi się styl artysty, ale jako sygna nie jest złe.

U: Kojarzę głównie z offtopu, dużej ilości niewiele wnoszących postów, niskiego wieku i bodajże z takiego jednego fanfika o marchewkach :crazytwi: Ale to wszystko było dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cahan. Brzmi oryginalnie, kojarzy mi się z jakimś plemieniem albo imieniem barbarzyńcy. Google podpowiada, że to jakaś miejscowość we Francji. Ogólnie mi się podoba.
Avatar: Ładna zebra, nie wiem czy to OC czy co, ale jeśli OC, to ceni się. Mało ich widziałem w serialu i mało w fandomie. Porządnie wykonany art.
Sygnatura: Nie wiem skąd parówki wzięły to całe "Love and tolerate", ale ten gif mnie rozdziera od środka. Z jednej strony też mnie to hasełko denerwuje, z drugiej kocham Fluttershy. Sygna wyglądałaby lepiej z wyśrodkowaniem i wyciętym "imgflip.com" 
User: Mode mode mode, kojarzę głównie z roślinkami i fanfikami. O ile dobrze myślę, bo w sumie nie wiem, userka zawsze kojarzy mi się z Ylthin. W pewnym momencie na forum nie byłem nawet pewny, czy to nie jedna i ta sama osoba. Szanuję, ma sporo reputacji, pisze treściwe posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mały kruk

A: Nie wiem czemu, ale wygląda na małą Celestię (za dużo fanartów się naoglądałam)

S: Mobile

U: Kojarzę powierzchownie, choć sprawia wrażenie miłego, nie mieliśmy jeszcze okazji rozmawiać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gosia i Ella, ciekawe czemu nie Elgosia 

A: Żółwik który marzy o lepszej jakości 

S: żółwiki, tylko czemu nie przybijają żółwika? D':

U: fajna i miła osóbka do popisania. 

3 godziny temu Cahan napisał:

N: Cassidy... Tzn. Smutny Chuopiec - fatalny nick, za długi do pisania i taki trochę nijaki. No i po co zmieniać coś co było dobre. .

Jakiś wariat zamiast tytułu zmienił nick 

3 godziny temu Cahan napisał:

bodajże z takiego jednego fanfika o marchewkach :crazytwi: 

Neh, na sto procent nie ja :rainderp:

Trochę mnie zszokowało, że o czymś nie wiem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...