Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Dawcio drogą dedukcji dochodzę że jesteś Dawid (geniusz ze mnie) A: Rose zdaje się swoją drogą jest to jedna z ulubionych postaci mojego kumpla S: Rose po raz drugi tylko że uśmiecha się tak uroczo U: szczerze nie znam, ale czasem widuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : BlackHawk fajna nazwa , trochę kojarzy mi się z takimi filmami jak np " Helikopter w ogniu " 9/10 A : Często zmieniany , ale głównie ze świata Bleach 9/10 S : Super chaotyczna i ten Discort :):discord2: 10/10 U : Często go spotykam w off topie i fajnie odpisuje na posty 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Replin , kojarzy mi się z Chaplinem 9/10

A : Natomiast awatar , przypomina mi takie hity jak " Kapitan Bomba " 9/10

S : Jest zajefajna i AJ świetnie wygląda :B6jwX: 10/10

U : W sumie ' date=' to jeszcze się tak nie znamy , ale wiem , że pisze równie dużo co ja w off topie , że nie nadążam z odpowiedziami i do tego lubi Rarity , Lunę i RD :) 10/10[/quote']
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Zwykły dam 7/10 Avek: Osobiście nie oglądam ani nie lubię kapitana bomby,ale spoko każdy ma inny gust 5/10 Sygnatura: Applejack,ale podoba mi się 10/10 User: Widzę go coraz więcej w offtopie i nie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: wiej (wiać?, wiatr?) i numer słynnego agenta. Avatar: Ciekawy OC, szczególnie podoba mi się fryzura i kolorystyczne dobranie, w którym czarny nie przytłacza całości. Sygnatura: Bardzo klimatyczna, popieram. User: Opis nie kłamie, naprawdę lubi offtop. Po za tym kocha Heroes 3, i w tym brohoof.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

N: Opadły liść? Lubisz jesień, jak mniemam? A: Colgate, inne niż wszystkie :P S: Must... obey... Pinkie... Przekaz podprogowy zamieniający ludzi w zombie posłuszne Pinkie? I like it. U: Nie znam, ale może kiedyś poznam, poza tym mądrze prawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z postacią z pewnej bajki ( jak już pisałem ) :) 9/10 A: Widzę , że koleżanka awansowała na Królową Forum :O 10/10 S: Super sygnaturka Ying i Yang 9/10 U: Znamy się już w miarę dobrze i na forum i po za nim i spoko się nam nadal rozmawia 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...