Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick : KorQ - ciekawa nazwa 9/10 Avek : super Fluttershy , z fajnym fryzem 9/10 Sygnaturka : uzbrojona po zęby , czas na battlefielda wyruszać 10/10 User : jest fanem militariów , lubi jak ja kiedyś geografię i uprawia sport 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BRONIESiPEGASIS - połączenie 2 słów i 1 łącznika. W sumie ciekawe wyszło.

Awatar: Zaspana Księżniczka autorstwa Johna Joseco. Chyba spędziłą ciężką noc na ratowniu Equestrii - zapewne przed niewyżytymi Brony.

Sygma: 3 księżniczki w stylu endingu z Sherlocka Holmesa

User: Lubi wszystkie kuce, ale chyba najbardziej gustuje w koronowanych kucach lub alicorn'ach. Jest aktywnym spamerem na gamewalk.pl (515 postów). Jego ulubione gry to: skyrim, bf bc 2, bf 3.

Spoko gość, godny polecenia każdemu. Lubi wypowiadać się na wiele tematów i przyjemnie się czyta Jego wypociny.

Skoro lubisz tak Księżniczki/Alicorny to bonusik dla ciebie:

Dołączona grafikaDołączona grafika

PS. Future Pony przez ostatnio urlop padł Ci refleks. Niestety byłem pierwszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : aggar - ciekawa nazwa :) 9/10 Avek : wyczesany i ruchomy , ultra wyróżniający się na forum 10/10 Sygnaturka : zawiera sporo informacji , lecz jest trochę mało ruchliwa 9/10 User : eee Gal Anonim ? na forum często go widuję , lecz nic więcej o nim nie wiem :( a profil nic , nie wnosi niestety :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po dogłębnej analizie odkryłem że jest to połączenie słów Bronies i Pegasis pisanych dużymi literami A: Celestia ziewająca, bądź też mówiąca w stronę plebsu S: I to mi się właśnie najbardziej podoba zwłaszcza Cadance i Luna U: Jest naprawdę spoko, dowcipny miły itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie chcę słodzić. Trudno ocenić prawdę mówiąc :twilight3: Avek: Bardzo fajny. Minus - hipnotyzuje w czasie słuchania muzyki ;) Sygna: Jest Fluttershy jest okejka :) A ta dodatkowo rozdaje hugi. User: Nie znam na tyle dobrze by oceniać, ale wydaje się sympatyczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: djsound Avatar: Przypuszczam, że jego OC. Pamiętam, że miał z nim jeszcze inne avatary, tylko w różnych pozach. Sygna: Link do kanału na YouTubie. Zajrzę. User: Prawdę mówiąc nie wiele o nim wiem, ale zapewne mnie nienawidzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Ciekawy 9/10 Avatar: Hmm no genialny w swojej prostocie,jako że lubię kolor niebieski to dam te 8,5/10 ^^ Sygna: Za dużo to o niej powiedzieć nie można.. 6/10 User: Nie znam tego użytkownika,więc się nie wypowiem ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Nick: Ulquiorra Cifer, prawie jak oryginał ^^ Avek: Ulquiorra, niezła, taka mhroczna ale to wciąż Ulquirra... 9/10 Sygna: Ulquiorra... xD ale za wykonanie nawet 7/10 User: Za dużo Ulquiorry :rainderp: poza tym miła osoba, z którą można pogadać na wiele ciekawych tematów :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: CherryGrove - Wiśniowy gaj czyli zapewne chodzi o pewną miejscowość wypoczynkową w USA

Awatar: Fluttershy Cannon czyli 1 kliku artów z kucykami trzymających sporego rozmiaru bazooke.

Sygma: Gdzieś ją widziałem, jest bardzo łądna. Dodatkowo link do świetnych bazgrołek w odcieniach szarości Jego autorstwa .

User: Co ja tutaj moge napisać.

Z twarzy wygląda bardzo przyjaźnie:

Było zdjęcie ale nadeszła cenzura :P Ten kto zdążył ten wie jak wygląda :P

Jest studentem na Poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

Pisze że mało czyta lecz na pewno więcej niż ja (nie licząc ostatniego okresu odkąd dobrałem się do ficów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chief. Pan szef na forum a po wpisaniu w Google grafika wyskakuje dużo Indian Avatar: Spokojnie Twi, wszystko będzie dobrze. Sygnatura: Hmm. :hug4: User: Dopełniający swoich postanowień. Z Jego postów wynika że raczej user miły lecz kto wie może udaje :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Przypomina członka Drużyny Pierścienia (a to jak najbardziej komentarz bo uwielbiam LOTR) :) Avatar: :twilight3: >>> :twilight9: >>> :twilight6: Ładny, kolorowy, ale nic mi nie mówi :) Sygnatura: Hmm. CMC w wersji zakręconych uczennic? Fajne... i zakręcone :) User: Hmm... póki co personal nie z grata. Czy jakoś tak. Ale skoro ogląda MLP to już ma dużego PLUSA :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ciekawa nazwa , trochę kojarzy mi się z siostrzeńcem Celestii . A: zapewne własnego autorstwa jak przypuszczam , a takie są zawsze good . S: ma fajny " zaczarowany ołówek " ( ktoś to jeszcze pamięta ? ) . U: ma 17 lat , często go spotykam w różnych tematach , jak np SH :) i w sumie spoko użytkownikiem jest .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...