Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Replin, jak replikacja :) 10/10 A: Admirał z Kapitana Bomby ( fajny serial ) 10/10 S: Jak zawsze nie zawodna AJ i ta jej powalająca mina :O 10/10 U: Lubi siedzieć w off topie ( w innych działach jeszcze się nie spotkaliśmy o dziwo ) i przepada za kucykami jak ja :) 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Replin 9/10 A: No zauważam, pewną zmianę i widzę, że niema już Kapitana Bomby, a za to mlp 10/10 :) S: Tu, kolejna zmiana, brak AJ i pojawia się Rarity nice :O 10/10 U: Spoko ziomal, lecz coś ostatnio mało się widzimy 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Fajny i pomysłowy 10/10 Avek: Cały czas ten sam,też mam podobnie rano więc daje 9/10 Sygna: Też widzę że ma ją sporo czasu,ale lubię ją i podoba mi się ona 10/10 User: Często go widzę,lubię go i wydaje się bardzo miłym człowiekiem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pitpl 10/10 A: Niezmienny odkąd się poznaliśmy, ale to nie znaczy, że jest zły :) 10/10 S: W sumie brak sygnaturki, rekompensuje ciekawy tekst 9/10 U: Choć różnimy się nie znacznie wiekiem, to wcale nam to nie wadzi i gada nam się dobrze, na różne tematy 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bellamina kojarzy mi się z tą laską z "pięknej i bestii" - Kurde nie pamiętam jak ona miała na imię, ale mi się podoba - Pinkie i jej alter ego super bardzo mi się podoba - Za sam fakt że lubi Pinkie ma u mnie plusa, ale ma go i z innych powodów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BlackHawk...solidna maszyna ;) Ava: Pinkie z zaproszeniami na głowie! Sygna: ....jakoś nie mam pomysłu jak to skomentować. User: Prorok Pinkie, naprawdę wysokie stanowisko. Mogę się mylić ale twoim ulubionym kucem to właśnie Pinkie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...