Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Kucyk z przyszłości (DUN DUN DUUUN)

Avek: Wciąga, nie mogę przestać kiwać głową xD

Sygna: No ta Flutterka na mnie paczy, ale przykro mi, nie jestem Patrykiem ._.

User: Miły, pomagał w dziale Fluttershy do którego nie zaglądałam ostatnio ^.^'

Czemu jeszcze do tego nie ma żeby ocenić tytuł? :twilight3:

@Down: Zostałeś minimalnie wyprzedzony, przepraszam x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Nawet,nawet w miarę 7/10 Avek: Tajemniczy,akurat nie przepadam za takimi niestety,ale wiadomo że każdy woli co innego więc 5,5/10 Sygna: Bardzo ale to bardzo mi się podoba,więc nie pozostaje mi nic innego jak 10/10 User: Nie znam,ale od razu widać że wydaje się skrytą i tajemniczą osobą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: fajny pomysł,także 8,5/10 Avek:Po prostu fantastyczny i co tu dużo mówić 10/10 =] Sygna: Miła dla oka,pomimo że nie ma nic napisane na niej to daję te 7/10 User: Cóż jest pierwszą osobą z tego forum,którą mam dodaną na gg i mogę stwierdzić że jest fajnym gościem i da się z nim porozmawiać na dużą ilość rzeczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Zajesuper,bardzo mi przypadł do gustu ^^ 9,3/10 Avek: Też mi się podoba także 10/10 Sygna: Akurat średnia moim zdaniem,więc przykro mi ale 4/10 User: Z tego co widzę,bardzo miły i pomocny człowiek także chcę go z czasem poznać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker. Fajny jest. Avatar: So sweet! Sygnatura: Wyrzutnia zwojów. Twilight approved. User: Sympatyczny i miły. Gałgan nie grał jeszcze ze mną w Warbanda... EDIT Ninja's, ninja's everywhere... Nick: PitPl. Z niczym mi się nie kojarzy. Nie jest zły Avatar: Drzewo z jakiegoś filmu. Zgaduję, że z horroru. Sygnatura: Bardzo mądre przysłowie (?) twierdzące, że nie jestem ani mądry, ani inteligentny... User: Nie poznałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Trum...na - często mi siętak kojarzy :) Avatar: Discord normalny i przedstawiony w płci przeciwnej - nie pamiętam już jak sie nazywa, ale wiem, że istnieje :P Sygnatura: Brak, aczkolwiek możesz dać jakieś swoje rysunki w postaci gifa, przy tym mogę pomóc :) User: Stworzyła wiele ładnych rysunków, czekam także na moje zamówienie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MacTavish - zapewne zaczerpnięte z COD'a

Awatar: Magiczna Chmurka + Mini Cloudsdale = Ciekawe porównanie

Sygma: Wojna na wzrok między RD i Luną w wykonaniu Travisha oraz link do jego Devianartów.

User: Wielki Fan Dragon Balla i MLP. 6 dni temu dodał 1 odcinek DB KAI z własnym tłumaczeniem na youtube. (Zapewne wie że w poniedziałek jest premiera DB KAI z lipnym lektorem na AXN Spin). Ostatnio za subskrybował 2Snacks czyli autora filmiku

- wie co dobra :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skoro trafiło na Chifa to skomentuje :P (PS:Sygna jest wykonana przez naszego forumowego Trica,a deviantart jest regentki AJ - Moonlight XD) Nick:Chief-czemu kojarzyło mi się z jakimś rodzajem mięsa z angielskiego?Ale to oznacza kogoś wyższego, jak szef :P Avatar:Fluttershy i little dragon(a dużych smoków się boi XD) Sygnatura:Padłem, gdy zobaczyłem ją za I razem.Kolejna świetna z produkcji Chiefa (poprzednia Derpy także była fajna i jeszcze dawniejsza Twillight). User:Jak tu go nie lubić :) Wykonuje świetne sygny i chyba zwykłe obrazki jeśli dobrze pamiętam, kradnie mi punkty w dzaile Jaka to gra/film/klip :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: MacTavish,w sumie to z niczym mi się nie kojarzy jakoś ale zły też nie jest także 6/10 Avatar: Fajny,pomysłowy i ogólnie jak najbardziej na plus ^^ 8,9/10 Sygnatura: Co tu dużo mówić 3/10 User: Nie znam go jeszcze,ale wydaje mi się okej :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...