Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Imię siostry Pinke która ponoć zginęła w fanficu Silent Ponyville (grindark... I LOVE GRINDARKS :crazy: ) 9/10 A: Pinkamena zrobiła dziurę... mam nadzieje że nie chce mnie dorwać 8/10 S: Ten obrazek to odzwierciedlenie mojej duszy pełnej smutku ale teks pod nim sprawia że sie uśmiecham. 9/10 U: Nie znam ale widzę że dołączyła jakieś 3 tygodnie temu. 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Słysze Bellamina myślę Silent Ponyville 9/10 A: Patrze w oczy Pinkameny i chyba mnie lubi 8/10 S: Patrz na obrazek- smutek, przeczytaj tekst pod obrazkiem- smutek przemija 9/10 U: Jest chyba z jedną z niewielu userów którzy skojarzyli mój nick z wiatrem a nie z uciekającym Bondem 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Replin , kojarzy mi się z Chaplinem 9/10 A : Natomiast awatar , przypomina mi takie hity jak " Kapitan Bomba " 9/10 S : Niestety utajniona :( U : W sumie , to jeszcze się tak nie znamy , ale wiem , że pisze równie dużo co ja w off topie , że nie nadążam z odpowiedziami i do tego lubi Rarity , Lunę i RD :) 10/10 "Ma osoba teraz korzysta z telefonu wiec Sygny nie widzi" A zatem jesteśmy kwita , bo twojej też nie widzę :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

N: Replin... Replin, oryginalny nick, kojarzy mi się z gadami xP A: Lol, śmieszny staruszek, wybacz moją ignorancję jeśli powinienem go znać ale nie znam :D S: No, nareszcie masz sygnę ;) AJ i jej genialna mina, co tu dużo mówić ;D U: Widzę chyba drugi raz, nie miałem okazji z nim pogadać ale wydaje się spoko ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...