Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Nie kojarzy mi się z niczym,ale taki zły też nie jest 8/10. Avatar: Fajna ta Derpy czeba przyznać 10/10 Sygnatura: Zaje.. 10/10 User: Nie znam za dobrze,ale chcę poznać bo często go tu widuję i wydaje się równym gościem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze przypominam. To jest temat OCEN usera, nie NAPISZ JAKI MA NICK I NABIJ POSTA. N:Replin- nie mam pojęcia dlaczego ale kojarzy mi sie z komunizmem D:7/10 Av:Awww...Derpy :D 9/10 S:Nick + jedna z Mane 6 czyli standard 5/10 User: Nie znam zbyt dobrze ale widuję go dośc często w offtopie /)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO kopnął mnie zaszczyt, zauważony przez moderatorkę :0 N: Elizabetta --- fajna nazwa 10/10 A: Powalający, ale już to pisałem, is coool 20% 20/10 S: Best RD, też już ją podziwiałem 20/10 :HLihR: U: Nie często mam farta rozmawiać z członkinią rady, ale jak już jest okazja, to spoko się rozmawia :) 40/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ktoś nowy :ming: fajna nazwa 15/10 A: O awatar oryginalny 20/10 S: Sygnatura ponad czasowa i przypomina mi mojego awatara 20/10 U: Mniemam, że znam, ale i tak myślę że Ciebie nigdzie nie wyślę z tego tematu :) 20/20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Raplin ---- ( to jest tajemnica, którą poznasz, jak mnie poznasz :ming: ) 10/10 A: Startująca Derpy !0/10 S: Śpiąca Rarity 20/10 U: Znam gościa, a On powinien mnie znać :lolface: , ale jak nie zna, to niebawem pozna 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...