Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Tak, tak kojarzy mi się z Bell'ą (nie z tym ufo ze zmierzchu) z pięknej i bestii A: Szczerze wolałem poprzedni, ale to też dobre. Mam to zdjęcie na kompie S: Do niej mogę tylko dodać podsumowanie, nie warto śmiać się dla kogoś, grunt to uśmiechać się dla samego siebie U: Tak jak wspominałem kobieta renesansu jeżeli chodzi o avki i w ogóle super dziewczyna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Z niczym mi się nie kojarzy jakoś, ale zły nie jest. Avek: Często je zmienia zauważyłem, jednak ten mi się podoba ;d. Sygna: Poleca pewne opowiadanie ja niestety średnio je lubię, można zauważyć także klimat świąteczny w niej. User: Czasem go widuję, ogólnie nic do niego nie mam ale wydaje się okej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elizabetta. Tak bardzo podobny do imienia miłościwie nam panującej Jej Królewskiej Wysokości Elżbiety II - lepiej się już nie da. S: Przeuroczy biały wilk/wilczyca. A: Rainbow Dash przedstawiona w zdecydowanie anielski sposób. U: Widuję na SB, ale nie miałem przyjemności poznać bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To mi się kojarzy z dwoma rzeczami, z walutą i psem mojego dziadka, który maiła na imię Dolar. A: Derpy z listami w pogoni za motylkiem-urocze awwwwwww! S: Nie mam pojęcia o co chodzi na tym obrazku, ale niżej widać, że zajmuję się przekładaniem FF na "nasze" i nie tylko. Czytałem to tłumaczenie "Twilight Discovers Wikipedia" i mogę śmiało polecić. U: Rzadko widuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Nie mam pojęcia od czego to może być, ale brzmi sympatycznie

A Soooo cuuute :pinkie2:

S Nie wiem czy Fluttershy bawi się w klimatyzację, czy zraniła się w skrzydło... tak czy siak aż prosi się o przytulenie

U Jest mi znana, z tego że nie jest mi znana... kurde ja tu nikogo nie znam :forever_alone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, acz konkretny. Kojarzy mi się z pewną bardzo silną, rudowłosą dziewczynką z bajek. A Flutterka z ciasteczkiem! Niom S Fluttershy machająca skrzydłami U Wydaje się bardzo miła. No nie...a chciałam cię wyprzedzić... N DJ Dźwięk...spoko :P A Lyra szczerząca się... S Ładna parafraza, świetne opowiadania U Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pisze świetne historie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...