Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

1. Lubi pociągi! 2. Lubi samochody! 3. Lubi samoloty! 4. Ma 191 cm wzrostu! 5. Ma ładną twarz! 6. Ma gruby głos! 7. Bolą go plecy :< 8. Chce się przejechać na najtrudniejszym torze świata! To jego marzenie! 9. Mieszka w Mysłowicach! 10. Lubi robić zdjęcia! 11. Słucha muzyki elektronicznej! 12. Hm... jest miły i sympatyczny! :D 13. Jedzie do Kutna i będzie mnie nosić na barana! (o ile nie będą go bolał plecy) 14. To Misiak! <3 Ech... chodziło o Tisoska. O tobie, cichy, nic nie wiem. Sorki D: Jesteś pesymistą? Czemu? :

Link do komentarza

Kobiece rysy...? Musiał byś moją gębę z bliska zobaczyć byś bardzo szybko zmienił zdanie ale się nie gniewam :P

Takie odniosłem wrażenie z zdjęć w off-topie - w Kutnie oficjalnie mogę oficjalne odwołać moje poglądy jak cię zobaczę na żywo xD

Pesgenu - robi awatary, czytuje fantasy, w awatarze ma "Paszko", nie wiem czemu.

Z tymi awatarami to tylko ćwiczenie dla mnie, nie oficjalne zadanie :P a Paszko to mój alt nick

Keola

Cały czas miałem pewność ze jest facetem.

Zyskał swój tytuł dzięki legendarnym już "Rozmówkom damsko-męskim"

Jego nick kojarzy mi się z Koala xD

Regularnie zmienia podpis w sygnaturce

@edit ah Karamba. Za szybko to leci. Przepraszam ale nie mam juz siły pisać o północy jeszcze kolejnej charakteryski :P Obiecuję ci Applejuice ze jutro z rana napiszę xD

Link do komentarza

Miła, kulturalna, mistrzyni randomowości, avatar AJ, lubi anime oraz soki w kartonie. Pomponiarzy. :3 Ofc to do Applejuice (w sumie, jest ktoś tak samo fajny jak ona? nie, więc widać, że opis do Niej), ale się wpychacie. ;c Szybki edit: hmm... co wiem o Majorze Kusanagi? cholercia, nic. :

Link do komentarza

Takie odniosłem wrażenie z zdjęć w off-topie - w Kutnie oficjalnie mogę oficjalne odwołać moje poglądy jak cię zobaczę na żywo xD

Przykro mi do Kutna nie jadę ale jak będę miał jakieś zdjęcia z prób to podrzuce ^^

Tak wiem, spamuje :derp2:

to może ja Majora opisze? - strzela z ASG i wstawiając swoje zdjęcia bardziej skupił się na opisaniu karabinu który trzymał w rękach (G36 czy jakoś tak jak mnie pamięć nie myli) regularnie okupuje 'oceń poprzednią piosenkę' :P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...