Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

Pracownia graficzna Pana Pierwszego.

Recommended Posts

Ah... Rozumiem... Wybacz mi, ale skoro temat nie został zamknięty przez moderatora, to każdy może w nim odpowiadać. Pluuuus. Założyłeś temat w dziale, gdzie są hejterzy, artyści, krytycy, hobbyści i ludzie, którzy nie znają się na sztuce i chwalą wszystko. Zakładając temat miałeś szansę natrafić na każdego z tych ludzi. Poza tym ludzie zakładają tu tematy nie tylko po to, by zbierać pochwały, ale też poznań opinię innych i wysłuchać ich rad. Za to ty dostałeś kilka negatywnych opinii i już zamykasz temat i nie chcesz by został odkopany .-.

OCeki, które malowałeś wyglądały jak bazy z dorysowanymi grzywami. 

A, że np. jego własny OC w pięknym dziele : 

http://first-choice.deviantart.com/art/Embrace-Note-French-Style-536310206

to piękna przeróbka base ?

http://pre14.deviantart.net/b7ba/th/pre/f/2013/059/8/b/french_base_by_cool77778-d5wk4hd.png

Akurat to...zauważył by każdy ;-;

*pokaże 

Nie można skrytykować pracy, bo osoba 'usuwa wątek słownie' , odchodzi z forum i żyje w depresji tylko dlatego, że źle przyjęło fakt iż jego prace wcale nie należą do niego.

No dobra, dobra. Skończ już kurde, bo ostatnie zdanie nie ma sensu. Jakiej prawdy i czemu ja mam się jej bać? Co jego prawdziwe dzieła są tak straszne, że mam się bać? 

Twoje pisanie już na prawdę traci sens... Kończę ten bezsensowny dialog.

@MaciejKamil proszę, uspokój się i spójrz na sprawę logicznie. FirstChoice robi sobie obrazki. Ktoś zauważa, że są to photoshopy. Ma rację, punkt dla niego. Samoocenowe sępy zlatują do tematu by pohejcić. Norma. Niektórzy bardziej znają się na rzeczy więc w sumie też mają prawo trochę ponarzekać, że wstawienie dwóch filtrów do obrazka z internetu to nie sztuka. FirstChoice na to strzela focha jak stąd do Pekinu. Wybacz, nie było tu nic niesamowicie niestosownego, tylko trochę bólu tyłka i kolejny dowód na to, że w sumie Firstowi nie zależy na sztuce/hobby samej w sobie, tylko na atencji.

Teraz co do FirstChoice: Otóż, drogi Panie, jeżeli chcesz, to spieprzaj, Twoja sprawa. Jednak wiedz, że (według mnie) takie zachowanie nie przystoi facetowi, tylko małej dziewczynce. Uciekanie jak tylko pojawia się najmniejsza komplikacja...

Amen. ~Gold

Edytowano przez GoForGold
  • +1 7

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się