Downdraught

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)

Recommended Posts

Założę się, że nie ma nikogo tu z okolic Przeworska, a tym bardziej Kańczugi

(takie zadupia na Podkarpaciu)

PS. Link do listy nie działa!

Dnia 12.04.2018 o 00:14, GlaceCordis napisał:

I nie będzie bo użytkownik,który założył ten wątek już raczej tu nie wróci.

I oto wróciłem XD

Link nie działa ponieważ były jakieś problemy z hostingiem. Inna sprawa, że w trakcie tworzenia nowej wersji silnika strony, pojawiła się konkurencja jakieś 1,5 roku temu) i dość ostrym słownictwem podsumowała moje 4 lata prowadzenia spisu. Szczerze, przez to zbrzydł mi fandom.

Oczywiście jeśli jest taka potrzeba i ktoś będzie tym zainteresowany, mogę wznowić działalność strony. Przyda mi się tylko trochę czasu na jej ulepszenie (ewentualnie napisanie od nowa ~ pomysły mile widziane) ^^

• Upvote 1

Mieszkam w Drodze mlecznej, W układzie słonecznym, na planecie Ziemia, na kontynencie Eurazja, W kraju polska, w województwie Mazowieckim, w mieście Garwolin(~60km od W-wy)

Dobrze wiedzieć, że są Bronies i Pegasis całkiem niedaleko ode mnie! :squee:

Mieszkam obecnie w Limanowej, między Nowym Sączem a Krakowem. 

Jakbyście chcieli się spotkać i pogadać o kucykach, Wy z Krk i okolic, to jestem otwarty :sfhug:

Pozdro :bronies:

• Upvote 3

Mieszkam w Drodze mlecznej, W układzie słonecznym, na planecie Ziemia, na kontynencie Eurazja, W kraju polska, w województwie Mazowieckim, w mieście Garwolin(~60km od W-wy)
Podobno macie tam psychiatryk czy coś takiego.
  • Haha 1

Czy istnieje możliwość wypisania się z istniejących spisów? (Nie chcę aby moje nazwy, być może adres - były widoczne również w tym temacie)
Jakiś czas temu (huh, tyle lat już minęło...) wpisałem się a że zapał już nieco minął - chciałbym się usunąć z listy..

9 godzin temu, Rafal16 napisał:

Czy istnieje możliwość wypisania się z istniejących spisów? (Nie chcę aby moje nazwy, być może adres - były widoczne również w tym temacie)
Jakiś czas temu (huh, tyle lat już minęło...) wpisałem się a że zapał już nieco minął - chciałbym się usunąć z listy..

Możesz sam usunąć swoje posty w których podałeś swoje dane.

12 godzin temu, BiP napisał:

Możesz sam usunąć swoje posty w których podałeś swoje dane.

Jest to pierwsze co zrobiłem, jednakże jakiś czas temu były wypełniane formularze dotyczące właśnie gdzie kto się znajduje itp.
No i tutaj pojawia się problem, ktoś wstawił jako "dowód" - listę 369 osób zapisanych do arkusza (tak, było to dawno... Maj 2015). Zakładam że nie ma możliwości zostania usuniętym z tej wiadomości? (Tak, zależy mi)

Przed chwilą, Rafal16 napisał:

Jest to pierwsze co zrobiłem, jednakże jakiś czas temu były wypełniane formularze dotyczące właśnie gdzie kto się znajduje itp.
No i tutaj pojawia się problem, ktoś wstawił jako "dowód" - listę 369 osób zapisanych do arkusza (tak, było to dawno... Maj 2015). Zakładam że nie ma możliwości zostania usuniętym z tej wiadomości? (Tak, zależy mi)

To musiałbyś znaleźć ten post z formularzem, a następnie napisać do autora aby ciebie tam skasował, jeśli autora już dawno na forum nie ma, to napisz do moda, lub admina, aby to oni zrobili, jednakże musisz mieć ten post z formularzem. 

@Rafal16
Nie mamy możliwości usunięcia kogokolwiek z jakiegokolwiek formularza, który znajduje się poza forum (ergo, nie jest to post/ankieta).

Proszę pisać bezpośrednio do twórcy takiego formularza. My nie możemy z tym nic zrobić.