Downdraught

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)

Recommended Posts

~ Kto by pomyślał, że prowadzę ten spis od ponad 2 3 lat i jeszcze się nie znudziłem :pinkie2:

Tak więc temat jest reaktywacją starej listy pisanej przez Ziomisza
O co w tym chodzi mówią Jego słowa:

Tylko pytanie, po co zakładam ten temat drugi raz?
Stwierdziłem, że w starej wersji, znajduje się wiele osób, które nie należą już do fandomu. Konieczna jest nowelizacja.

Nowy spis znajduje się na stronie: Klik
Zapisy natomiast wykonujemy za pomocą ankiety: Klik

Edit: W związku z połączeniem spisu z projektem mapy, linki prowadzą to stron oraz formularzy z nowego projektu. Tematu nie zamykam, ze względu na nowe osoby (a raczej znaczenie działu)

Edited by Downdraught
  • Upvote 8

Oczywiście, Chyba dodam pytanie na początku ankiety, czy to jest edycja czy nowy wpis...
Edit: Dodane / A jednak nie :v
Teraz popracuję nad deklaracją większej ilości ulubionych postaci :)

Edited by Downdraught

Zapisany.

To jest w formie listy? Myślałem, że to jest takie w formie Google maps, a nasze położenie możemy sobie określić znacznikiem.

Trudno.

To jest w formie listy? Myślałem, że to jest takie w formie Google maps, a nasze położenie możemy sobie określić znacznikiem.

Cytując:

spis

rzeczownik męski

lista, wykaz spis alfabetyczny

rejestr mieszkańców

lista dań

spis rozdziałów książki

Jeżeli oczekiwałeś mapy proszę bardzo, jest już taki temat:

Btw. Planuję dodać możliwość podania większej liczby poniaczy... W związku z tym, czy lepiej by było gdyby pojawiały się ich miniaturki zamiast imion?

A odnośnie uwagi z postu powyżej musiałeś trafić w jedną z poprawek :)

Jeżeli oczekiwałeś mapy proszę bardzo, jest już taki temat:

Tamta mapa jest do kitu, administrator musi aktualizować mapę co jakiś czas zamiast postawić jakiś serwer, funkcjonalność rejestracji, logowania, żeby tego nie musiał dodawać ręcznie... co prawda mapę fajnie widać, ale nie ma nikogo z mojego miasta na mapie, a broniaczy z Czewy znam paru.

7NNPwCm.png

Ja znam nawy kilku parafii, najfajniejsza jest nawa w Bazylice archikatedralnej pod wezwaniem św. rodziny, ale ławki są niewygodne.

joke: ja wiem, że chodzi o nazwę.  :pinkiep:

Edited by Dayan
  • Haha 1

Dzięki wszystkim za wsparcie, maszyną nie jestem, błędy się zdarzają :)
A więc tak drobne poprawki wykonane, dodałem możliwość podania większej ilości poniaczy (będzie wyświetlać max 3, ale fitry działają też na te niewidoczne)
Co do dalszych planów, pracuję nad sortowaniem wiekiem... i muszę w końcu dodać 250 osób :burned:

Edited by Downdraught

To ma ułatwić jedynie kontakt z daną osobą. Wiek natomiast jest potrzebny do obliczenia wieku. Link... przypuśćmy, że prowadzisz blog ~ masz możliwość umieszczenia do niego linku. Z resztą ta część formularza nie jest obowiązkowa :)

Edited by Downdraught

zapisny do spisu mam nadzieje że znajde kogoś z Zagłębia Dąbrowskiego, albo znajdą mnie ;)      

Zapraszam wszystkich do Kołobrzegu, szczególnie latem. ;)

Od 29 czerwca, będę w Sarbinowie na 10 dni, ale i do Kołobrzegu zawitam przynajmniej raz xD